Kucharz księżnej Diany zdradził sekret jej szczupłej sylwetki! Co jadła? Jak odżywiała Williama i Harry’ego?

Księżna Diana dieta, co jadła, sylwetka, figura

Księżna Diana dieta, co jadła, sylwetka, figura

Co jadła księżna Diana? Jaką stosowała dietę?

Księżną Dianę pokochały miliony ludzi na całym świecie, których uwiodła swoją otwartością, empatią, nienagannym stylem i sylwetką. Niemal każda Brytyjka chciała wówczas wyglądać tak, jak księżna Walii. W czy tkwił sekret jej nienagannej figury? Co jadła, które posiłki były dla niej najważniejsze w ciągu dnia? O wszystkim na łamach Hello Magazine opowiedział kucharz księżnej, Darren McGrady.

Diana odżywiała się zdrowo i unikała czerwonego mięsa. Gdy chłopcy byli w domu, jadła to, co oni: kurczaka, ryby albo nadziewane warzywa. Gdy zacząłem dla niej pracować, powiedziała: „Chciałabym, żebyś zajął się tłuszczem, a ja zajmę się węglowodanami na siłowni”. Dlatego dania, takie jak mus z pomidorów, który uwielbiała, robiłem w wersji bez tłuszczu. Po chleb sięgała tylko od święta. Miała jednak słabości, wśród których była czekolada. Księżna uwielbiała dwa desery: mus czekoladowy oraz pudding maślany (tłum. Viva.pl)

McGrady zdradził też, że księżna Diana sporą uwagę przywiązywała także do nawyków żywieniowych swoich dzieci. Cała rodzina przy stole zasiadała o godzinie 18:30. Kolacja miała formę szwedzkiego stołu, co wydaje się być sporym zaskoczeniem, szczególnie jeśli pod uwagę weźmie się zasady panujące np. w Pałacu Buckingham. Ciekawostką jest też fakt, że „królowa ludzkich serc” często samotnie spożywała posiłki – przy kuchennym stole, albo zasiadając z tacą przed telewizorem.

[Diana] Nie była surową matką. Pozwalała im być tym, kim byli: młodymi chłopcami. Zawsze toczyła wojny z ich nianią, która zmuszała ich do jedzenia tego, co było im serwowane. Księżna zawsze powtarzała, że gdy jej dzieci są z nią, będą jadły to, na co mają ochotę. „Jeśli chcą nadziewane ziemniaki i smażonego kurczaka, to go dostaną”, mawiała. Była zdecydowanie bardziej zrelaksowana w tej materii niż ich niania

Harry i William za przyzwoleniem matki mogli rozkoszować się ulubionymi, kalorycznymi przysmakami. Gdy tylko spędzali czas z Dianą, na ich talerzach lądowały: czekolada, banany, pizza, burgery czy szwedzkie klopsiki.

W czym tkwił sekret szczupłej sylwetki księżnej Diany? Nienaganną figurę zawdzięczała nie tyle restrykcyjnym dietom, co rozsądnemu podejściu do pory i sytości posiłków. Wystawne, wieczorowe kolacje zastępowała obfitymi lanczami. Tłumaczyła to porannym wstawaniem i, jak twierdzi Darren McGrady…

Nie mogę zaprosić mężczyzny na kolację, bo gdy gazety się o tym dowiedzą, będę miała kłopoty z powodu plotek

Plotki okazały się jednak nieuniknione, ale to już temat na oddzielny artykuł…

Zobacz: Przerażające fakty z życia księżnej Diany wychodzą na jaw. Biografka rodziny królewskiej przerwała milczenie

Zobacz: Szokujące doniesienia na temat ciała księżnej Diany! Rodzina królewska ukrywała tę tajemnicę przez 20 lat?

Zobacz: Co za odkrycie! Na ulubionej sukni księżnej Diany znaleziono…

Księżna Diana - jaką miała dietę? Co jadła?

Księżna Diana – jaką miała dietę? Co jadła?

Co jadły dzieci księżnej Diany - William i Harry?

Co jadły dzieci księżnej Diany – William i Harry?

Jak księżna Diana dbała o figurę?

Jak księżna Diana dbała o figurę?

Dieta księżnej Diany. Co jadła? Jak dbała o sylwetkę?

Dieta księżnej Diany. Co jadła? Jak dbała o sylwetkę?


Księżna Diana - jaką miała dietę? Co jadła?

Księżna Diana - jaką miała dietę? Co jadła?

Księżna Diana z Williamem

Księżna Diana z Williamem

Jak zginęła księżna Diana?

Jak zginęła księżna Diana?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×