Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

To, co Kanye West zrobił dla Kim Kardashian jest godne podziwu!

Kim i Kanye chcą produkować wino


Nie będzie rozwodu Kim Kardashian i Kanye Westa

Życie bez codziennych doniesieniach o uroczym klanie uroczych Kardaszianek oraz nieco niezrównoważonym raperze Kanye, byłoby nudne i puste. Dzisiaj news dnia stawia nas na nogi i elektryzuje: Kim i Kanye się nie rozwodzą! Małżeństwo dwóch gigantycznych brandów przetrwa również tę zawieruchę, która zdominowała ich celebryckie życie, a wszystko przez… wyrzuty sumienia i chęć zarobku. Ach te Kardasziany…

Hollywoodlife.com donosi z zaaferowaniem:

Niezależnie od tego ile się kłócą ona zdaje sobie sprawę, że nie poradzi sobie jako samotna matka. Wydaje jej się, ze to napad w Paryżu był ostatecznym bodźcem, przez który Kanye znalazł się w szpitalu, więc czuje się częściowo winna. Nie zostawi go teraz, po tym wszystkim co on zrobił dla niej po Paryżu. Przez miesiąc Kanye nie jadł ani nie spał i robił wszystko żeby ona się dobrze czuła i była bezpieczna, ale im lepiej ona się czuła tym gorzej było z nim.

To ci dopiero! My, jako że jesteśmy zgorzkniali i cyniczni (a jak!), mamy wrażenie, ze chodzi też o pieniądze, których we dwójkę mogą zarobić dużo więcej niż każde w pojedynkę. Pamiętajmy jednak, że mówimy tu o rodzinie Kardaszianów, więc jutro nas znowu czymś pewnie zaskoczą. Czekamy z zapartym tchem!

Zobacz: To już koniec małżeństwa Kim Kardashian? Kanye West podjął ostateczną decyzję!

Kanye West i Kim Kardashian przechodzą kryzys?

Kanye West i Kim Kardashian przechodzą kryzys?

Czy Kanye West wydaje Ci się dobrym ojcem?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×