Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Justin Timerlake pokazał urocze zdjęcie z żoną i synem! Silas rośnie jak na drożdżach

Justin Timberlake i Jessica Biel dziecko


Justin Timberlake dodał zdjęcie z synem

Widok mężczyzny ze słodkim, małym dzieckiem to najprawdopodobniej słabość większości kobiet chodzących po tej planecie. Doskonale zdają sobie sprawę z tego celebryci i gwiazdy światowego formatu, którzy pod swoimi zdjęciami z pociechami na profilach społecznościowych zgarniają rekordowe ilości polubień. Inaczej nie jest w wypadku Justina Timberlake’a, który postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z małym synkiem i partnerką, Jessicą Biel.

Choć rodzina nie jest odwrócona twarzą do obiektywu, widok rodziców trzymających za drobną rączkę synka Silasa oczarował fanów. Post w niecałą godzinę zebrał prawie pół miliona polubień i setki pochlebnych komentarzy.

Trasa koncertowa Justina Timerlake’a – czy zagra w Polsce?

Justin Timberlake aktualnie wyrusza w najnowszą trasę koncertową. To wyjątkowo wyczekane widowisko przez wielbicieli artysty, który po narodzinach synka na moment schował się w cieniu. Trasa zapowiada się obiecująco, podobno to najlepiej przygotowane show artysty, o czym przekonamy się już za kilka dni. W Europie koncerty odbędą się m.in we Francji, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Tym razem, niestety, nie będzie nam dane gościć Timberlake’a w Polsce.

Justin Timberlake przez wiele lat koncertowo zaliczał wiele seksownych gwiazd! Dziś kończy 37 lat, a my przypominamy jego głośne związki!

Złote Globy 2018: Najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie! Nicole Kidman i Keith Urban, Justin Timberlake i Jessica Biel, Ricky Martin i Jwan Yosef [DUŻO ZDJĘĆ]

Justin Timberlake drażni paparazzi. Najpierw „celował” w nich dłonią, a gdy przyłapali go z Jessicą Biel… Niewiarygodne!

Lubisz muzykę Justina Timberlake’a?Komentarzy: 2


Gość | 13 marca 2018, 05:08

Ale kogo obchodzi jakis frajer


Gość | 12 marca 2018, 19:36

Rudy chazarek.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×