Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Ile Kim Kardashian i Kanye West wydają na terapię małżeńską? To ogromna kwota

Kanye West kazał Kim Kardashian oszczędzać na ubraniach


Ile Kim Kardashian i Kanye West płacą za terapię małżeńską?

Kim i Kanye robią wszystko co mogą, żeby uratować swój pełen miłości związek dwóch takich marek gwiazd! Jak pisaliśmy wcześniej – celebrytka i raper postanowili zawalczyć o swoje małżeństwo, i nie żałują na to pieniędzy. Ostatnie wydarzenia w ich życiu sprawiły, że oboje mieli rożnego rodzaju problemy emocjonalne. Kim została obrabowana w Paryżu, co odbiło się na jej psychice dosyć mocno, a potem dobiły ją informacje o załamaniu nerwowym Kayne. On z kolei jako geniusz, często bywał określany jako niestabilny. Napad na żonę mocno nim wstrząsnął, a do tego doszły kłopoty finansowe, brak zainteresowania kolekcją i kłótnie z Jayem Z. 

Generalnie najpopularniejsza para ma problemy emocjonalne i małżeńskie dużego kalibru, i postanowili je rozwiązać bez względu na koszty. Kim i Kanye zaczęli chodzić na terapię (tzn. terapeuta zaczął przychodzić do nich) dwa razy w tygodniu. Dodatkowo każde z nich ma jeszcze jedną sesję ekstra samodzielnie, a specjalista z nimi współpracujący jest na ich każde wezwanie 24/7 na Skypie, jeśli któreś chciałoby się pozwierzać, a jest akurat na wakacjach czy zakupach.

To nie są tanie rzeczy kochani, o nie – za cztery sesje w tygodniu celebryci płacą 4 tysiące dolarów plus extra tysiąc za każde dodatkowe spotkanie.

No grubo grubo! Mamy nadzieję, że taka terapia pomoże udręczonym małżonkom!

Kim Kardashian i Kanye West z dziećmi

Kim Kardashian i Kanye West ile płacą za terapię?

Kim Kardashian Kanye West - MET Gala 2016

Koszt terapii małżeńskiej u psychologa u Kardashianów

Korzystałeś/aś kiedyś z pomocy psychologa?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×