Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Khloé Kardashian przeżywa ciążowe komplikacje! Gwiazda aż wije się z bólu [WIDEO]

Khloe Kardashian ciąża


Ciąża Khloé Kardashian jest zagrożona

Ciąża gwiazdy reality-show Z kamerą u Kardashianów nie przebiega tak gładko, jak można by przypuszczać! W najnowszym odcinku show Khloé przyznała się starszym siostrom – Kim i Kourtney – do poważnych problemów ze zdrowiem.

W krótkim filmiku udostępnionym przez kanał E! (Entertainment Television) widać wyraźnie zdenerwowaną Khloé, leżącą na sofie i rozmawiającą z siostrami. W pewnym momencie ciężarna Khloé przyznaje się siostrom do obezwładniającego bólu:

Ja dosłownie nie mogę chodzić!

W reakcji na to wyznanie młodszej siostry zwykle emocjonalna Kim Kardashian nie może wydobyć z siebie słowa. Za to najstarsza z Kardashianek nie traci czasu i natychmiast szuka rozwiązania:

Czy mogłabyś wysłać teraz SMS-a do swojego lekarza?! – pyta wyraźnie spięta Kourtney.

Co dzieje się z Khloé? Czyżby już druga z sióstr Kardashian miała poważne problemy z ciążą? W trakcie pierwszej ciąży Kim miała niebezpieczne wysokie ciśnienie. Za to podczas drugiej ciąży cierpiała na tak zwane przyrośnięte łożysko.

Dziecko Khloé i jej chłopaka Tristana Thompsona powinno przyjść na świat pod koniec kwietnia.

Skandal przed porodem Khloé Kardashian! Wyciekł film z namiętnymi scenami jej partnera. Bezceremonialnie obmacywał inną kobietę [WIDEO]

Khloe Kardashian tuż przed porodem trochę przytyła. Na zdjęciach paparazzi nie wygląda już tak pięknie jak na Instagramie

Wielka tragedia w rodzinie ciężarnej Khloe Kardashian! Nie żyją jej przyjaciele – znany koszykarz i młoda piosenkarka!

 

Badasz się regularnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×