Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

To, co Agata Duda przekazała na aukcję WOŚP 2017 wprawia w osłupienie. Szalony pomysł Pierwszej DamyAgata i Andrzej Duda wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Agata i Andrzej Duda ponownie wsparli akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Para prezydencka często i chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych.

Prezydent na rzecz akcji Jurka Owsiaka podarował swoje spinki. Z kolei Agata wykazała się dużym poczuciem humoru i dystansem. Na licytację przekazała popularne zdjęcie wykonane podczas spotkania na Światowych Dniach Młodzieży, które stało się hitem internetu.

#ParaPrezydencka przekazuje na aukcję #WOŚP spinki Andrzeja Dudy oraz słynne zdjęcie Pierwszej Damy ze Światowych Dni Młodzieży autorstwa Jacka Łabędzkiego. Finał najbliższej Orkiestry 15 stycznia. Cel 25. zbiórki to zakup sprzętu dla oddziałów ogólnopediatrycznych oraz wsparcie opieki medycznej dla seniorów – czytamy na Facebooku Kancelarii Prezydenta RP

Brawo. Zawsze popieramy działanie w słusznej sprawie! 🙂

Zobacz: Andrzej Duda ostro o zamachu w Berlinie, ale słowa Donalda Trumpa są jeszcze mocniejsze: „Terroryści muszą zostać”

Andrzej i Agata Duda - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Andrzej i Agata Duda – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Agata Duda przekazała zdjęcie z memów na aukcję WOŚP

Agata Duda przekazała zdjęcie z memów na aukcję WOŚP

Czy uważasz, że Andrzej Duda jest dobrym prezydentem?Komentarzy: 3


Gość | 15 stycznia 2017, 12:21

Kerierowicz, bez mydla wlazi Kaczynskiemu…


miraść | 22 grudnia 2016, 12:30

Super


Gośća | 21 grudnia 2016, 18:21

patrzeć na memlaka nie mogę i nie wiem czy bardziej patrzeć czy bardziej słuchać, fuj !


Dodaj komentarz
×