Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Stylowa Małgorzata Kożuchowska olśniła swoim blaskiem wszystkie gwiazdy filmu „Twarz”! To ona na premierze była najpiękniejsza!

Małgorzata Kożuchowska – premiera filmu Twarz


Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Twarz

5 kwietnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Małgorzaty SzumowskiejTwarz. Wśród przybyłych gwiazd nie mogło zabraknąć bohaterki całego wydarzenia, czyli Małgorzaty Szumowskiej oraz odtwórcy głównej roli – Mateusza Kościukiewicza. Na premierze pojawiło się również sporo znanych twarzy, celebrytów oraz gwiazd. Największą furorę zrobiła obecność pięknej jak zawsze Małgorzaty Kożuchowskiej.

Małgosia niestety w filmie Szumowskiej nie zagrała, jednak jej obecność na dzisiejszej premierze znacznie podniosła rangę imprezy. Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska zalicza się obecnie do najpopularniejszych i najlepiej opłacanych polskich aktorek serialowych. Gwiazda Drugiej szansy oraz Rodzinki.pl olśniła swoim gwiazdorskim blaskiem wszystkich fotoreporterów.

Tym razem stylowa aktorka postawiła na zmysłową satynową sukienkę w kolorze miedzianym, której figlarny krój znakomicie uwydatnił jej piękne nogi i kuszący dekolt. Na kreację Kożuchowska założyła czarną marynarkę, która nadała stylizacji lekko wieczorowego klimatu.

Tradycyjnie gwiazda miała fenomenalnie dobrane dodatki. Jej zmysłowe sandałki, wiązane w kostce, oraz luksusowa torebka z metalowym uchwytem, to hity tego sezonu.

Zobaczcie jak bosko zaprezentowała się Małgorzata Kożuchowska na ściance.

Małgorzata Kożuchowska to niezła imprezowiczka! Marcin Tyszka zdradził słodkie tajemnice z jej życia prywatnego

Mamy to! Małgorzata Szumowska zdobyła kolejnego Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie!

Gwiazdy na premierze filmu „Twarz”: Małgorzata Kożuchowska, Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×