Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 18.01.2018

Księżna Kate w swojej najlepszej jak dotąd ciążowej stylizacji. Patrzymy na brzuszek i… To chyba jakieś czary!

Księżna Kate w granatowym płaszczu i sukience w kwiatki


Ciężarna Księżna Kate w granatowej stylizacji

Księżna Kate stroni od kontrowersji i zbędnego szumu. Na próżno szukać spektakularnych skandali z jej udziałem, a nawet wręcz przeciwnie – Kate jest kwiatkiem do kożucha dla królewskiego dworu – zawsze z klasą, spokojem i pewną dystynkcją reprezentuje rodzinę Windsorów podczas oficjalnych wydarzeń. Z takim wizerunkiem żona Williama pretenduje do godnego wypełnienia luki w sercach Brytyjczyków po stracie księżnej Diany, nazywanej „królową ludzkich serc”.

Osobowość Kate idealnie oddaje jej styl, który jest elegancki i minimalistyczny. Stylizacje księżnej perfekcyjnie dobrane są do konkretnych okazji. O ile Kate błyszczy na arenie lokalnej czy międzynarodowej, o tyle jej przyszła szwagierka – Meghan Markle – ma przed sobą jeszcze sporo lekcji stylu do nadrobienia, oczywiście jeśli chociaż w połowie chciałaby dorównać wytwornej Kate.

Middleton po raz kolejny zachwyciła krytyków mody, którzy zaryzykowali nawet, że jej ostatnia stylizacja jest najlepszą z tych, które miała na sobie w okresie trzeciej ciąży.

Na co Kate postawiła tym razem? Podczas wizyty w szkole w Felthham księżna miała na sobie suknię Seraphine Maternity, na którą narzuciła granatowy płaszcz marki Hobbs. Swój look stylowa Katarzyna uzupełniła o kopertówkę Stuart Weitzman, biżuterię Cartier oraz zamszowe, granatowe czółenka Jimmy Choo.

Ku zaskoczeniu wielu fanów dopatrujących się coraz większych krągłości u swojej ulubienic, brzuszek Middleton był prawie niewidoczny – zupełnie inaczej niż ostatnio.

Paparazzi uchwycili ciążowy brzuszek księżnej Kate w najlepszym ujęciu jakie tylko mogli zrobić! Jest już pięknie zaokrąglony!

Granatowy płaszcz Hobbs księżnej Kate – gdzie kupić?

Jeśli któraś z was miałaby chrapkę na cudny płaszczyk Kate to nie mamy dobrych wiadomości. Granatowy model został wyprzedany z butików stacjonarnych i internetowych w ciągu dwóch godzin. Pojedyncze egzemplarze można upolować na aukcjach internetowych w sklepach takich jak np. eBay, warto jednak pamiętać, że ceny są zawyżone nawet o 40%.

Księżna Kate jest bezapelacyjną królową stylu!

Ups… Meghan Markle i książę Harry skopiowali słynną sesję innej pary! Jest identyczna!

Wytworna impreza w pałacu Buckingham! Byli wszyscy – Karol z Camillą, Harry z Meghan, Kate z Williamem… Co tam się działo!

Księżna Kate stosuje ostre metody wychowawcze. W XXI wieku to brzmi jak absurd!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 5


Lenaris | 12 stycznia 2018, 10:54

Może i taka jest konwencja na królewskim dworze ale młoda i ładna Kate wygląda w tych strojach jak stara ciotka!
Do zmiany zdecydowanie!


Gość | 11 stycznia 2018, 18:47

Meghan jest ładniejsza o ubiera się zdecydowanie lepiej nowocześnie a Katie wygląda czasem jakby ciuchy pozyczala od swojej mamy


Gość | 11 stycznia 2018, 18:15

Żartujecie sobie prawda? Megan Markle ubiera się o niebo lepiej od Kate. Klasycznie, ale w nowoczesny sposób.
Kate wygląda przy niej jak stara ciotka. Ubiera się zbyt dojrzale jak na swój wiek. Do tego jest chuda jak szczapa. Lepiej niech Megan znajdzie sobie lepsze wzory do naśladowania jak np. królową Ranię lub Letizię.


Gość1 | 11 stycznia 2018, 11:23

„jak świni siodło”-podobne znaczenie.


Gość | 11 stycznia 2018, 08:10

Ja rozumiem, że to tylko portal plotkarski, ale sprawdźcie, proszę, co znaczy powiedzenie „jak kwiatek do kożucha”


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×