NewsyZwykle ukrywał syna. Teraz Mikołaj Roznerski wygadał się na jego temat

Zwykle ukrywał syna. Teraz Mikołaj Roznerski wygadał się na jego temat

Mikołaj Roznerski z synem, Antonim
Mikołaj Roznerski z synem, Antonim
Źródło zdjęć: © Instagram.com
15.04.2024 18:43

Mikołaj Roznerski dba o prywatność swojego syna, Antoniego. Chłopak jest już nastolatkiem. Dumny tata podczas ostatniego wywiadu nie potrafił jednak trzymać języka za zębami i zdradził co nieco na temat jedynaka.

Mikołaj Roznerski ma syna ze związku z Martą Juras. Para zdecydowała się na dziecko, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. Mikołaj i Marta rozstali się, gdy Antoni miał około dwóch lat. Teraz wyszło na jaw, jakie aktor ma stosunki ze swoim jedynym synem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Romanse Mikołaja Roznerskiego

Nie tylko role i kolejne sukcesy zawodowe Roznerskiego są ważne dla jego fanów. Przystojny aktor i jego życie prywatne zawsze wzbudzały duże zainteresowanie. Fani gwiazdora byli bardzo ciekawi szczegółów, zwłaszcza jeśli chodzi o jego sprawy sercowe. A jest o czym mówić.

Mikołaj Roznerski spotykał się bowiem z Martą Juras, Olgą Bołądź, Marceliną Zawadzką czy Adrianą Kalską. Plotkowano o jego bliskiej relacji z Anną Głogowską, jednak żadne z nich tego nie potwierdziło.

Mikołaj Roznerski opowiedział o synu

Aktor, choć nie ukrywa, że od kilkunastu lat jest ojcem, bardzo mocno chroni prywatność swojego syna, Antoniego. Chłopiec rzadko gości na jego profilu w mediach społecznościowych, a jeśli panowie pozują razem do zdjęcia, nie widać twarzy dziecka.

W "Na Żywo" Mikołaj Roznerski zdradził, jaką ma więź z synem.

Jestem przekonany, że wyrośnie na faceta, dla którego tzw. męskie sprawy nie będą tajemnicą. Na razie trzyma w ręku łopatę i wspólnie kopiemy ogród - powiedział.

Nie jest tajemnicą, że niedawno Roznerski wybudował dom w lesie, na Instagramie pisał, że nie może doczekać się wiosny, by móc sadzić kwiatki. Najwyraźniej Antoni mu w tym pomaga. Aktor ma o tym pojęcie, ponieważ wychował się na wsi, a jego ojciec był rolnikiem. Gwiazdor wspominał, że jego ojciec nie potrafił okazywać uczuć, a jego dzieciństwo nie było beztroskie. Sam stara się zatem okazywać swojemu synowi dużo miłości.

Mikołaj Roznerski z synem
Mikołaj Roznerski z synem© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także