NewsyZdradził ją ze znaną aktorką. "Nie bronię go". Takie dziś mają relacje

Zdradził ją ze znaną aktorką. "Nie bronię go". Takie dziś mają relacje

Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch
Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch
Źródło zdjęć: © KAPIF
08.02.2024 16:34

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch byli niegdyś małżeństwem. Jakie teraz mają relacje? Aktorka wyznała, że ich związek rozpadł się przez romans męża. Czy dziś para ze sobą rozmawia, choćby dla dobra ich wspólnej córki?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ilona Ostrowska o byłym mężu. "Dziecko mi zrobił"

Ilona Ostrowska dostała rolę w serialu "Warszawianka". Okazuje się, że reżyserem jest jej były partner, Jacek Borcuch. Para, co udowodniła, potrafi ze sobą współpracować. A jakie mają relacje prywatnie?

To nie jest tak, że zostałam sama na czyjeś życzenie, raczej na własne. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nie bronię go. Trzeba się jakoś umieć dogadać, trzeba się lubić i my się lubimy, szanujemy. On mi nic złego nie zrobił. Dziecko mi zrobił. Ale to super, to największa miłość, największe nasze szczęście, które mamy - wyznała aktorka "Vivie".

Okazuje się, że choć małżeństwo pary nie przetrwało, przetrwał jednak szacunek i sympatia między nimi. Ilona i Jacek mają córkę, Miłosławę, która urodziła się w 2006 roku.

Romans męża pogrążył małżeństwo Ilony Ostrowskiej

Dla Jacka Borcucha Ilona zerwała z poprzednim chłopakiem. Był to związek na odległość, w którym brakowało jej stabilizacji.

Kiedy pojawiła się nowa miłość, postanowiłam ją pielęgnować, tak bardziej świadomie. (…) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że już nie chcę zabawy w związek na odległość. Ustaliliśmy, że chcemy ze sobą być, żyć, śnić – wszystko naraz. Że chcemy budzić się obok siebie. Wtedy przeprowadziłam się do Jacka do Warszawy. (…) O wszystkim rozmawiamy, jesteśmy sobie oddani - wyznała dla "Gali" w 2008 roku.

Niestety, w 2009 roku Jacek Borcuch wdał się w romans z Olgą Frycz. To dlatego małżeństwo Borcucha i Ilony Ostrowskiej się rozpadło. Dziś aktorka jest związana z Patrykiem Stawińskim, z którym ma syna, Gustawa.


Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch
Ilona Ostrowska, Jacek Borcuch © KAPIF | � by KAPiF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także