49-letnia gwiazda „Rancza” w skąpym bikini. Ilona Ostrowska jeszcze bardziej rozgrzała panujący upał

Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska pokazała swoją nienaganną figurę. 49-letnia gwiazda Rancza pokazała się w biki i zachwyciła fanów.

Ilona Ostrowska największą popularność zyskała w momencie, kiedy wcieliła się w Lucy, główną bohaterkę serialu Ranczo. Zagrała Amerykankę o polskich korzeniach, która trafia zza oceanu do naszego kraju, aby zobaczyć odziedziczony po babci dworek. Postanawia go wyremontować i przeprowadzić się do Wilkowyi. Zakochuje się w nieco pogubionym miejscowym artyście-malarzu — Kusym. W kolejnych sezonach para bierze ślub i z czasem na świat przychodzi ich córka Dorotka.

Lucy początkowo jest odbierana przez mieszkańców wsi z dystansem —  mówi z zagranicznym akcentem, jest otwarta na świat, proponuje wprowadzenie reform. Zakłóca to trochę dotychczasowe, spokojne życie malowniczej wioski. Z czasem jednak staje się ulubioną postacią — do tego stopnia, że zostaje wybrana na wójta gminy.

Wcielająca się w Amerykankę aktorka jest aktywna w sieci i wrzuca całkiem sporo zdjęć. Na Instagramie 66 tysiącom obserwującym jej konto fanom, pokazuje nie tylko kulisy pracy – bo przecież Ranczo to nie koniec jej zawodowych wyzwań, ale także wiele prywatnych ujęć. Wielokrotnie udowodniła, że nie ma oporu, by ukazać się fanom w różnych sytuacjach.

Gwiazda nie boi się również zapozować w sieci bez grama makijażu. Tym razem pokazała nienaganną figurę w bikini.

Ilona Ostrowska w bikini. Jak wygląda 49-letnia gwiazda Rancza?

Prywatnie Ilona Ostrowska przez osiem lat była żoną reżysera i scenarzysty Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki Mirosławy. Małżeństwo rozpadło się, ale byli partnerzy szybko ułożyli sobie życie na nowo. Aktorka zaraz po rozwodzie związała się z Krzysztofem Garbaczewskim. Ten związek również nie przetrwały próby czasu. Obecnym partnerem Ostrowskiej jest muzyk Patryk Stawiński, a owocem ich miłości jest Gustaw.

Ilona Ostrowska w te upalne dni jeszcze bardziej rozgrzała atmosferę na swoim Instagramie i pokazała się w dosyć skromnym bikini.

Jak tam ?dajecie radę ???#34 #lato#sumer #upał #wymiękam – podpisała kadr.

Figura 49-latki zaimponowała jej fanom. Nie tylko dzielą się sposobami na upał, ale też komplementują aktorkę. Zdjęcia w galerii.


Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska w bikini

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×