NewsyZosia Zborowska sprawiła niespodziankę fanom. Teraz nie ma wątpliwości, do którego z rodziców podobna jest Nadzieja

Zosia Zborowska sprawiła niespodziankę fanom. Teraz nie ma wątpliwości, do którego z rodziców podobna jest Nadzieja

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Sebastian

24.01.2022 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zofia Zborowska zadebiutowała na ekranie ponad dwie dekady temu. Zaraz po ukończeniu Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie zaczęła regularnie pojawiać się w coraz to kolejnych produkcjach. Prawdziwą popularność zyskała dzięki roli w Barwach szczęścia. Wielokrotnie pojawiała się także na dużym ekranie. W tym roku pojawią się dwie kolejne produkcje z jej udziałem - film Miłość, seks & pandemia oraz serial Tajemnica zawodowa.

Gwiazda jest idealnym przykładem na to, że da się połączyć wymagającą pracę z życiem prywatnym. Trzy lata temu wyszła za mąż za Andrzeja Wronę, który jest siatkarzem. Owocem ich miłości jest zdrowia i silna córka Nadzieja. Dziewczynka już w lipcu skończy roczek. Para pokonała długą drogę do tego, by zostać rodzicami. Po drodze pojawiła się u Zofii depresja, a w trakcie ciąży pewne komplikacje. Z tego powodu przez kilka tygodni niemal codziennie Zborowska musiała przyjmować zastrzyki. Nic więc dziwnego, że po narodzinach dziecka, stało się ono ich oczkiem w głowie.

Zofia Zborowska o córce. Do kogo jest podobna?

Zofia, mimo że chroni swoją prywatność jak tylko może, stara się pozostawać z fanami w stałym kontakcie. Wykorzystuje do tego konto na Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 450 tysięcy osób. To tam relacjonuje, jak spędza czas z córeczką. Jakiś czas temu zdradziła, że ma z nią pewien problem, ponieważ nie lubi się kąpać. Świeżo upieczeni rodzice próbowali wszystkiego, by przekonać i umilić ten czas Nadziei. Ta jednak pozostała nieugięta.

Aktorka publikowane zdjęcia córki kadruje tak, by nie zdradzać jej tożsamości. Nic więc dziwnego, że internauci dopytują, jak wygląda. Zborowska udostępniła kafelek, w którym obserwatorzy mogli zadawać jej pytania. Pewna osoba, chcąc zaspokoić ciekawość, zapytała o to, do kogo bardziej podobna jest córeczka. Gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedziała:

Moim zdaniem totalnie cały tata, ale parę osób mówi, że coś tam ze mnie ma.

Jesteście fanami Zofii Zborowskiej?

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę
Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę
Zosia Zborowska, Andrzej Wrona
Zosia Zborowska, Andrzej Wrona
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Zofia Zborowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także