Zosia Zborowska pozuje z Nadzieją przy choince: „To wykapany tatuś”. Aż ciężko się nie zgodzić. Agata Rubik: „Ostatnio wyglądała całkiem inaczej”

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska po raz pierwszy od narodzin córki postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym widać twarz dziewczynki. Zrobiła to w swoim stylu i rozbawiła fanów do łez. Tylko zobaczcie. 

Zofia Zborowska w tym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Aktorka o tym, że jest w ciąży, poinformowała, dopiero gdy jej brzuszek był już mocno widoczny. Od tamtej pory regularnie chwaliła się kolejnymi kadrami, na których mogliśmy podziwiać, jak zmienia się jej ciało. Chętnie opowiadała też o przygotowaniach do porodu. Odmienny stan nie był dla niej łatwy, ponieważ codziennie musiała przyjmować zastrzyki. Wszystko jednak skończyło się bardzo szczęśliwie a od kilku miesięcy tuli w ramionach córeczkę.

Jeszcze przed porodem aktorka zdradziła zarówno płeć dziecka, jak i imię, jakie wybrali z mężem dla dziewczynki. Jest ono bardzo nietypowe córeczka Zosi i Andrzeja dostał je po swojej prababci. Mała Nadzieja natychmiast stała się oczkiem w głowie rodziny, a gwiazda chętnie chwali się tym, jak upływają jej pierwsze miesiące macierzyństwa.

Zofia Zborowska pokazała twarz córeczki

Zofia jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Internauci codziennie mogą liczyć na nowe treści. Zaledwie kilka dni po proodzie świeżo upieczona mama wróciła do social mediów. Od tamtej pory jej obserwatorzy mogą podglądać, jak rośnie mała Nadzia. Dziewczynka często gości na profilu swojej mamy, ale jak do tej pory rodzice nie zdecydowali się pokazać jej twarzy. Wiadomo jednak, że zdrowo się rozwija i ma burzę pięknych czarnych włosów.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Zborowska postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Wystylizowane z Nadziejką w identyczne sukienki zapozowały do zdjęcia. Dziewczynka patrzy wprost w obiektyw, ale jej mama postanowiła zakleić jej buźkę twarzą taty i skomentować to w bardzo zabawny sposób.

Mówię Wam, Naduś to wykapany Tatuś – napisała.

To zdjęcie w zaledwie kilka minut stało się hitem sieci. Internauci prześcigają się w zabawnych komentarzach i nie ukrywają, że miała świetny pomysł na rodzinną fotografię. Właśnie za takie poczucie humoru i dystans do siebie i świata fani tak bardzo polubili Zosię. Nie ukrywamy, że i nas ten kadr rozbawił do łez. Wszystko równie zabawnie skomentowała również Agata Rubik, która zapewnia, ze ostatnim razem Nadzieja wyglądała zupełnie inaczej.


Zofia Zborowska z córką

Zofia Zborowska z córką

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Zosia Zborowska pokazała, jak usypia córkę

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ja w ogóle nie kojarzę kto to jest ta Zosia nie znam tej Pani ale chyba jestem do tylu z wiedza bo to celebrytka jest której nie znam

 • Gość pisze:

  Kiepska zabawa jak tylko wykapany 🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Pomaga dzieciom, pomaga zwierzętom, ma piękne wnętrze. Jest dobrą cudowną dziewczyną. A Wasz jad to taki katolicki

 • Gość pisze:

  Nikomu się nie podoba nikt nie lubi. Ale artykuł czytają
  Jak dla mnie rzwczywiscie czysty tatuś:-)

 • Gość ula pisze:

  Fantastyczne poczucie humoru i dystans do świata,pozdrawiam 😀

 • Gość pisze:

  A mnie się pani Zofia podoba

 • Gość pisze:

  No cały tatuś hahaha no i super

 • Gość pisze:

  Jej popisywanie się watpliwymi stwierdzeniami i porównanie Świąt Bożego Barodzenia do Halloween świadczy o pogardzie do wartości, które mają ogromne znaczenie dla innych. Barbara Kurdej Szatan została wrecz zlinczowana tylko za krytykę rozporzadzen rządu, którą musza wykonywać żołnierze na wsch granicy, a taka narcystyczna Zofia wadzi się z Bogiem…wstyd. Trochę wyczucia dziewczyno.

  • Gość pisze:

   To nie bóg stworzył świat, to ludzie stworzyli boga a właściwie bogów……4200 religii na świecie i tyle samo bogów… Ludzie są coraz bardziej świadomi oszustw religijnych i całe szczęście.

 • GośćAlicja pisze:

  Nienawidzę tej baby szkaradnej po tym jak Pana Jezusa nazwała „typem”.
  Wielkim nieokrzesanym i brzydkim typem to jesteś Ty!!!!! celebrytko.

  • Gośćmi.b. pisze:

   Te głupie miny i nieuzasadnione dobre samopoczucie świadczą o jakiś zaburzeniach.
   Lansuje się jakby tylko ona urodziła jakieś cudo!
   Brak wyczucia ,i dobrego smaku! Zenada okropna !

  • Gość eeee pisze:

   Mam to samo. Zbrzydła mi baba. Nie jestem gorliwą katoliczką, ale trochę taktu i ogłady

  • Ann pisze:

   To tak bardzo po katolicku. Jeszcze w święta 😀

  • Gość pisze:

   Myślisz, że Jezus obraziłby się za takie słowo? Zależy w jakim kontekście, ale zapewniam Cię, że Bóg ma większe poczucie humoru niż sądzisz

 • Gośćlula pisze:

  Są fajni.Brzydka ona,brzydki on , a jaka ładna miłość .Uroda to sprawa nie dla wszystkich najważniejsza . Liczy się piękno wewnętrzne.

 • Gość pisze:

  Jest bardzo naturalna nie sztuczna jak inne. I dlatego tak piszą ale niech patrzą na ich wygląd.

  • Gośćmi.b. pisze:

   Te głupie miny i nieuzasadnione dobre samopoczucie świadczą o jakiś zaburzeniach.
   Lansuje się jakby tylko ona urodziła jakieś cudo!
   Brak wyczucia ,i dobrego smaku! Zenada okropna !

 • Gość pisze:

  Ale ona brzydka

 • Kada pisze:

  Same Angeliny Jolie i Brat Pitt się odezwali. Popatrzcie sami w lustro a potem oceniajcie drugiego człowieka. Jesteście żałośni , tyle jadu , skąd to się bierze .