NewsyZamachowski i Muskała nie szczędzą sobie czułości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie. Nie uciszą nim plotek o romansie

Zamachowski i Muskała nie szczędzą sobie czułości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie. Nie uciszą nim plotek o romansie

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
Zuza Maciejewska

08.04.2021 12:20, aktual.: 08.04.2021 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Zamachowski od 2014 roku jest mężem Moniki Zamachowskiej. Chociaż wydawało się, że stworzyli zgrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu, o czym kilka tygodni temu poinformowała kolorowa prasa. Sami zainteresowani początkowo niechętnie komentowali te rewelacje. Tuż przed Wielkanocą dziennikarka przerwała milczenie i udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła rozstanie. Powiedziała, że to jej mąż postanowił odejść:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja - powiedziała Zamachowska w rozmowie z Faktem.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała: nowe wspólne zdjęcie

Plotkuje się, że w życiu Zamachowskiego pojawiła się nowa kobieta, Gabriela Muskała. Osoby z otoczenia aktora donoszą, że uczucie między nimi wybuchło nagle i niespodziewanie. Narodziło się ono w teatrze:

Monika i Zbyszek rozstali się w zgodzie, szczerze porozmawiali o różnicach w swoich charakterach oraz zupełnie innych oczekiwaniach na przyszłość. Zbyszek powiedział Monice, że w jego sercu narodziło się uczucie do Gabrysi, to było niespodziewane i nagłe. Namiętność wybuchła podczas prób w teatrze – mówił informator Pudelka.

Tygodnik Na żywo podał, że Zbigniew i Gabriela poznali się podczas prób do spektaklu Oszuści. Potem razem wzięli udział w Strajku Kobiet. Zamachowski podobno mógł liczyć na pomoc aktorki w momencie, w którym walczył z koronawirusem:

Zbyszek znowu się zakochał i to z wzajemnością. Muskała jest aktorką, więc jak nikt rozumie huśtawkę nastrojów partnera. Jest czuła i subtelna, o czym przekonał się, gdy opiekowała się nim, kiedy dopadł go koronawirus. Nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jest więc przeciwieństwem jego żony.

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pozują razem. Są otoczeni innymi gwiazdami spektaklu. Aktor czule trzyma dłoń na ramieniu swojej rzekomej, nowej partnerki i stoi za jej plecami. Na ich twarzy goszczą szerokie uśmiechy.

Fotografię umieściła Beata Ścibakówna, która przekazała, że przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa część spektakli została przełożona na inny termin:

Znowu pięć spektakli OSZUSTÓW w @ochteatr musimy odwołać. Strasznie tęsknimy za graniem, za sceną, za teatrem a przede wszystkim za spotkaniem z Państwem. Na żywo!!! Nic tego nie zastąpi.

Internauci w komentarzach piszą, że cieszą się, widząc, że Zbigniew Zamachowski jest szczęśliwy. Myślicie, że aktor wkrótce potwierdzi swój nowy związek?

  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wśród innych aktorów
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w teatrze
  • scena z: Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
  • #DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
  • Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski na premierze Doliny Bogów
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
[1/9] Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wśród innych aktorów
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także