NewsyNie żyje członek ekipy "DDTVN". Drzyzga i Woźniak-Starak na wizji poinformowały o tragedii. Redakcja pogrążyła się w żałobie

Nie żyje członek ekipy "DDTVN". Drzyzga i Woźniak-Starak na wizji poinformowały o tragedii. Redakcja pogrążyła się w żałobie

Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie
Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie

22.01.2023 13:20, aktual.: 22.01.2023 16:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN to uwielbiana przez widzów telewizja śniadaniówka. Przez lata przewinęli się przez nią znamienici dziennikarze. Aktualnie show współprowadzą następujące duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Najmłodsi stażem są oczywiście Gosia i Krzysztof. Para świetnie się dogaduje, choć nie brakuje zgrzytów. Tak Skórzyński mówił o współpracy z Rozenek dla Jastrząb Post:

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie.

Dziś gwiazdy śniadaniówki, Woźniak-Starak i Drzyzga, przekazały fatalne wieści...

Dzień Dobry TVN: redakcja pogrążyła się w żałobie

W niedzielnym wydaniu dziennikarki poinformowały widzów o śmierci operatora kamery Witolda Szczepana, który pracował w śniadaniówce od samego początku.

Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku "Dzień dobry TVN", ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję "Dzień dobry TVN" to już na pewno – powiedziała Agnieszka.

Po niej głos zabrała Ewa:

Człowiek, który zawsze emanował spokojem, zawsze potrafił znaleźć ciepłe słowo i uśmiech. Co najważniejsze, był także naprawdę wyjątkowym profesjonalistą.

Woźniak-Starak zwróciła się bezpośrednio do wdowy po Witoldzie:

Basiu, ściskamy cię bardzo, przytulamy. Jesteśmy z tobą, naprawdę.

Gdy koleżanki żegnały zmarłego przyjaciela, na ekranie pojawiły się jego archiwalne zdjęcia.

Redakcja Jastrząb Post składa kondolencje redakcji i rodzinie zmarłego.

Tutaj przeczytacie o tym, jak Jurek Owsiak pożegnał pana Witolda.

Nie żyje Witold Szczepan
Nie żyje Witold Szczepan
Jurek Owsiak pożegnał przyjaciela
Jurek Owsiak pożegnał przyjaciela
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także