Agnieszka Włodarczyk ma coraz więcej okazji do pojawiania się na eventach. Podczas ostatniego publicznego wyjścia miała na sobie bluzkę marki Solar, spódnicę oraz płaszcz z New Looka, a jako dodatki wybrała buty i torebkę marki Kari.
Nie da się nie dostrzec modowego gustu aktorki. Zauważyli go również właściciele marki Kari. Agnieszka wraz ze swoim partnerem, Mikołajem Krawczykiem, podpisali z tą firmą duży kontrakt rekamowy. Zobaczcie jak się prezentują w spocie promującym kolekcję jesień/zima.