NewsyWojewódzki reklamuje zegarki z chłopcem z Bali. Internauci oburzeni. "Za ten zegarek mógłby wykształcić trzy pokolenia"

Wojewódzki reklamuje zegarki z chłopcem z Bali. Internauci oburzeni. "Za ten zegarek mógłby wykształcić trzy pokolenia"

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
01.01.2024 10:34

Kuba Wojewódzki ma opinię "wiecznie młodego", korzystającego z życia i lekkoducha. Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy rzeczywiście stawia na młodzieżowy styl i chętnie chwali się luksusowymi samochodami i ubraniami. Część jego dochodów stanowi udział w reklamach, także tych internetowych. Jednak najnowsza promocja zegarków spotkała się z krytyką część internautów.

Kuba Wojewódzki reklamuje szwajcarskie zegarki na Bali

Na swoim profilu na Instagramie Kuba Wojewódzki opublikował nowy post. Samozwańczy "król TVN" tegorocznego Sylwestra spędzał na malowniczej wyspie Bali. Znalazł jednak czas na opublikowanie postu sponsorowanego, w którym reklamował jedną z marek biżuterii i zegarków. Na zdjęciu pozuje przy wodospadzie w towarzystwie lokalnego mieszkańca.

Obiecałem temu chłopakowi, że wystąpi ze mną w reklamie szwajcarskich zegarków. I słowa dotrzymałem. Lepszego Roku — napisał dziennikarz.

Post Wojewódzkiego podzielił internautów. Nie zabrakło głosów krytyki sugerujących, że gwiazdor TVN, zamiast wykorzystywać chłopaka w reklamie, powinien mu pomóc.

Kuba Wojewódzki skrytykowany za zdjęcie z Bali. Wykorzystał lokalnego mieszkańca do reklamy zegarków?

Pod zdjęciem, na którym Kuba Wojewódzki pozuje z mieszkańcem Bali, pojawiły się negatywne komentarze. Internauci zwracali uwagę, że jeden zegarek, który promuje dziennikarz, dla chłopaka mógłby być fortuną, która odmieni jego życie. Dopytywali także, czy Kuba odwdzięczył się w jakiś sposób kompanowi ze zdjęcia.

Za ten zegarek chłop by mógł wykształcić trzy pokolenia (...) Tylko dlaczego on nie ma tego szwajcarskiego zegarka (...) Odpal mu jeden procent z tej reklamy (...) Trzeba było go namówić na jakiś wspólny biznes z Palikotem, lepiej by na tym wyszedł (...) Daj mu zarobić trochę pieniążków, będzie szczęśliwy w nowym roku — czytamy.

Kuba nie zdradził, czy mieszkaniec Bali otrzymał jakąkolwiek gratyfikację.

Kuba Wojewódzki (fot. AKPA)
Kuba Wojewódzki (fot. AKPA)
Kuba Wojewódzki (Instagram)
Kuba Wojewódzki (Instagram)
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (fot. KAPiF)
Kuba Wojewódzki (fot. KAPiF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także