Już za kilka dni Sylwester. Podczas imprezy organizowanej przez telewizję TVN w Krakowie wystąpi Edyta Górniak. Fani nieustannie zastanawiają się, co zaśpiewa tym razem, ponieważ każdy występ jest dla nich niespodzianką, co znalazło swoje potwierdzenie na koncertach z trasy Love 2 Love.
Gościem specjalnym podczas sylwestrowego występu Edyty będzie Glaca, który towarzyszył jej podczas koncertów. Wykonają wspólnie piosenkę Nie było:
Co jeszcze zaśpiewa Artystka? O tym przekonamy się już wkrótce. Będzie to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych występów tego wieczoru.