Na jej Facebooku widnieje aż ponad 200 tysięcy polubień! Z tej okazji, specjalnie dla swoich wielbicieli gwiazda postanowiła przygotować małą, świąteczną niespodziankę.
Ku ucieszeniu fanów, Edyta zamieściła na swoim fanpage'u nagranie, w którym słyszymy utwór Say Something, jaki wykonała podczas imprezy Koncert dla M. Wykonanie tej piosenki przez artystkę na tyle spodobało się jej miłośnikom, że ta postanowiła opublikować nagranie. Niektórzy okrzyknęli wersję Edyty za najlepszą ever! My też jesteśmy fanami!
To bardzo miły gest, a obserwatorzy są wniebowdzięci!
Jak Wam się podoba ta wersja hitu? My mamy ciarki na ciele :)