Ostatnio pisaliśmy o tym, co gwiazda robi, gdy po pracy wraca do domu. Edyta zdradziła, że ceni sobie wtedy najbardziej samotnie i spokój:
Tymczasem Diwa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przedstawiające, jak artystka spędza czas po powrocie do domu. Gwiazda leży pod kocem i słucha muzyki. To potwierdza jej słowa, w których oznajmiła, że uwielbia pobyć sam na sam ze sobą.
Taka cisza pewnie sprzyja powstaniu nowej twórczości ;)
A jak Wy spędzacie swój wolny czas?