Edyta Górniak ma za sobą bardzo intensywny rok. Gwiazda udała się w długa trasę koncertową. Ponadto ciągle pracowała nad płytą i była jurorką w The Voice of Poland. Święta chciała spędzić ze swoim synem. Razem z Allanem udali się więc do Nowego Jorku. Tam będą odpoczywać, ale i spełniać swoje marzenia.
Artystka, w rozmowie z Faktem, zdradziła szczegóły Wigilii. Będzie całkiem spore grono znajomych
A Wy jesteście już gotowi na święta?