Gwiazdy również mają plany na ten szczególny czas. Każdy chce, choć chwilę, pobyć z rodziną, odpocząć. Tak jest też w przypadku Edyty Górniak. To był dla niej bardzo intensywny rok . Gwiazda udała się w długą trasę koncertową, ponadto ciągle pracowała nad płytą i była jurorką w programie The Voice of Poland. Artystka zapowiedziała więc, że święta spędzi z synem Allanem. Polecą do Nowego Jorku by tam, zrobić coś, o czym od dawna marzyła.
Edyta Górniak wyleciała właśnie z synem do Stanów. Na warszawskim lotnisku wyglądała bardzo stylowo. Dużo podróżuje więc wie, jaki zestaw sprawdzi się najlepiej na tak długi lot. Będzie to jednak dość krótki wypoczynek, bowiem Edyta spędzi sylwestra grając na jednej z największych imprez plenerowych w Polsce.
Życzymy im udanych świąt, a Wy zobaczcie w naszej galerii ich ostatnie zdjęcia przed odlotem do Stanów.