Jastrząb Post dowiedział się, że Edyta Górniak będzie gwiazdą Sylwestra 2015 w TVN w Krakowie! Stacja długo walczyła o udział Edyty w swoim koncercie, i to właśnie jej gwiazdą będzie promowane wydarzenie drugie już w tym roku. Na początku grudnia Górniak zachwyciła na mikołajkowym Koncercie do M.
Z naszych ustaleń wynika, że walka o Edytę trwała do ostatniej chwili. O występ gwiazdy zabiegały wszystkie stacje organizujące sylwestrowe koncerty. Nic dziwnego - to właśnie ona jest największą polską gwiazdą, która zapewnia gigantyczne zainteresowanie widzów.
Czy to oznacza, że TVN po raz pierwszy od lat ma szansę wygrać rankingi oglądalności sylwestrowego show? Wszystko na to wskazuje.