Finalnie nie udało się jej wygrać programu. Pierwsze miejsce zajęła w nim Dominika Wysocka. Weronika nie zwalnia jednak tempa i rozwija karierę. Często gości na czerwonym dywanie i jest bardzo aktywna w social mediach. Reporterka Jastrząb Post miała z nią ostatnio szansę porozmawiać. Modelka wróciła myślami do udziału w programie TVN.
Weronika Zoń o Top Model
Nasza rozmówczyni podzieliła się z nami swoim najgorszym wspomnieniem z programu. Jak się okazuje, było tak źle, że nigdy więcej by do niej wróciła.
Jaki moment był zatem najprzyjemniejszy moment w show?
Zdradziła nam też, jak dokładnie wygląda teraz jej kariera. Niestety nie miała dobrych wieści. Delikatnie zasugerowała, że jej liczne tatuaże przekreślają ją w branży.
Trzymamy kciuki za Weronikę i za to, aby odniosła kolejne sukcesy zawodowe.