ExclusiveJaką klientką jest Edyta Górniak? Na jej temat krążą legendy. Viola Piekut nie szczędziła szczegółów ich współpracy [WIDEO]

Jaką klientką jest Edyta Górniak? Na jej temat krążą legendy. Viola Piekut nie szczędziła szczegółów ich współpracy [WIDEO]

Viola Piekut, Edyta Górniak
Viola Piekut, Edyta Górniak

14.07.2022 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak w 2013 roku odebrała statuetkę w kategorii Ikona stylu od magazynu Fashion. Redakcja pisma poświęconego modzie doceniła styl piosenkarki, której wizerunek od początku kariery mocno ewoluował. Gwiazda nie stroni od zabawy trendami. Chętnie sięga po stylowe dodatki i kobiece kreacje. Jak nikt inny potrafi połączyć codzienne, wygodne ubrania z akcesoriami od największych projektantów.

Co jakiś czas o wygląd Górniak dba Viola Piekut. To ona ubierała ją m.in. na występ podczas tegorocznej ceremonii wręczenia Wiktorów. Edyta w rozmowie z naszą reporterką wyznała, że ma do niej ogromne zaufanie i bardzo ceni sobie współpracę, która przebiega bez większych komplikacji.

Jest tak kochana, że pamięta, że ja muszę mieć ukrytą kieszonkę na monitor. Tak więc z tyłu w kieszonce ukryta jest kieszonka na monitor odsłuchowy – mówiła nam w marcu.

A co do powiedzenia na temat samej artystki ma kreatorka trendów?

Viola Piekut o współpracy z Edytą Górniak

Edyta ma opinię profesjonalistki w swoim fachu. Na jej temat krążą legendy – jak to w przypadku największych gwiazd. Jedna z nich głosi, że zanim wokalistka odda w ręce publiczności utwór, musi osobiście ocenić o każdy detal. Zdarzało się jej nawet (np. w przypadku przeboju Andromeda) nagrywać ponownie zarejestrowany już utwór, by "odświeżyć" wokal.

Podobnie jest w zakresie stylizacji. Chociaż gwiazda współpracuje z najbardziej rozchwytywanymi stylistami, to i tak przy kompletowaniu garderoby najbardziej ufa swojej intuicji. Viola w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że tworzenie projektów z myślą o Edycie, jest dla niej czystą przyjemnością. Projektantka bardzo sobie ceni współpracę z diwą, podobnie jak jej spojrzenie na modę:

Jest mi bardzo bliska. To jest przesympatyczna osoba, która jest też dla mnie inspiracją. Kochamy podobny styl. Czasem lubimy nosić się mega luzacko i czujemy się w tym wyjątkowo, ale na te niezwykłe okazje chcemy jednak podkreślać swoją indywidualność, szukamy czegoś nowego i myślę, że to nas też bardzo połączyło.

Jak wygląda proces tworzenia kreacji dla Edyty?

My obie bardzo fajnie to czujemy. Nawzajem czujemy siebie. Ja też wiem, co Edyta lubi, oczywiście rozmawiamy też o tym, wcześniej planujemy sobie co, jak, jakie kolory. Edyta ma bardzo fajne stylistki, które w tym całym przełomie, całej realizacji uczestniczą, i to są takie fajne, kobiece spotkania, które dodają powera i pozwalają na stworzenie czegoś pięknego, dla tak wyjątkowej kobiety.

Wygląda na to, że współpraca z Edytą, to czysta przyjemność. Cała rozmowa poniżej.

Viola Piekut. Premiera kolekcji Violi Piekut
Viola Piekut. Premiera kolekcji Violi Piekut
Edyta Górniak. Wiktory 2021
Edyta Górniak. Wiktory 2021
Edyta Górniak. Wiktory 2021
Edyta Górniak. Wiktory 2021
Edyta Górniak - Wiktory 2021
Edyta Górniak - Wiktory 2021
Edyta Górniak - Wiktory 2021
Edyta Górniak - Wiktory 2021
Edyta Górniak na swoim koncercie wystąpiła w kreacjach Riny Cossak i Violi Piekut
Edyta Górniak na swoim koncercie wystąpiła w kreacjach Riny Cossak i Violi Piekut
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także