Para została przyłapana w momencie, w którym udawała się do hotelu. Victoria tego dnia zdecydowała się na czerń, która wyeksponowała jej bardzo szczupłą sylwetkę. Chociaż rzadko zdarza się, by Beckham miała na sobie coś, czego nie zaprojektowała, tego dnia ubrała się w czarny kardigan z kolekcji Chanel, która miały guziki z logo marki. Dobrała do niego leginsy, a także białe obcasy. Kropką nad i jej looku była mała torebka, a także przeciwsłoneczne okulary.
David natomiast był jej przeciwieństwem. Piłkarz ubrał się w ciemnozieloną kurtkę, do której dopasował camelowe spodnie, a także eleganckie, skórzane buty. Chociaż para unikała wspólnego pozowania przez obiektywami fotoreporterów, nie da się ukryć, że małżonkowie nadal mogą uchodzić za jedną z bardziej eleganckich małżeństw na świecie.