NewsySylwester 2021. TVP ujawniło pierwszą światową gwiazdę. Internauci: „To się mija z prawdą”

Sylwester 2021. TVP ujawniło pierwszą światową gwiazdę. Internauci: „To się mija z prawdą”

Sylwester Marzeń z Dwójką
Sylwester Marzeń z Dwójką
Magda Kwiatkowska

26.12.2021 20:30, aktual.: 26.12.2021 22:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sylwester Marzeń z Dwójką to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Koncert organizowany jest od 2004 roku na antenie TVP2. Jak dotąd odbyło się ono w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Ostródzie i w Zakopanem. W tym roku stacja po raz kolejny rozstawiła scenę na Podhalu, a dokładniej na Głównej Równi Krupowej. Gazeta Krakowska już na początku grudnia ujawniła, że w mieście pojawiły się pierwsze tiry ze sprzętem niezbędnym do zorganizowania miejsca na koncerty.

Ja od początku mówiłem, że jesteśmy otwarci na zorganizowane przez Telewizję Polską kolejnego koncertu sylwestrowego. Wszystko było jednak uzależnione od decyzji Telewizji - zdradził Gazecie Krakowskiej burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula.

Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności, jednakże z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa, organizatorzy wydzieli specjalne sektory tak, by zachować odpowiedni dystans między uczestnikami zdarzenia.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021. Pierwsza zagraniczna gwiazda ujawniona. Kto wystąpi?

Stacje telewizyjne robią co w swojej mocy, by tego wieczoru przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak największą liczbę widzów. W tym roku w Zakopanem zobaczymy m.in. Marylę Rodowicz, Marcina Millera, Magdę Narożną z zespołem Piękni i młodzi oraz Maję Hyży. To jednak nie koniec niespodzianek, które przygotowała Telewizja Polska. Co roku wydarzenie uświetniają zagraniczne gwiazdy. W tym roku w Zakopanem na pewno wystąpią Thomas Anders z zespołu Modern Talking, Senhit oraz The Music From ABBA - Arrival From Sweden.

Najlepsze wiadomości TVP zostawiło jednak na koniec. Właśnie poznaliśmy nazwisko artysty, którego pojawienie się będzie jedną z dwóch największych atrakcji tego wieczoru. 31 grudnia na Górnej Równi Krupowej zobaczymy pochodzącego z Hiszpanii Julio Iglesiasa Juniora, brata Enrique Iglesiasa. Jak udało nam się ustalić, wokalista wykona jeden utwór, który z pewnością porwie tłumy do tańca i zostanie okrzyknięty najlepszym koncertem tego wieczoru. Nie wątpimy w to, że tłumy zgromadzone pod sceną będą skandować bis.

Ten Sylwester na długo zapadnie w pamięci widzów i muzyka, który po raz drugi odwiedzi Polskę. Julio cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. W 2011 roku wystąpił na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Specjalizuje się w muzyce pop i jak dotąd wydał cztery albumy studyjne. Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj.

Poniżej możecie wysłuchać utworu La camisa negra, który z pewnością rozbrzmi w Zakopanem.

W sieci pojawiły się już pierwsze reakcje internautów, którzy nie kryją swojego rozczarowania. Wiele wskazuje jednak na to, że zrozumieli, iż hiszpański artysta jest główną gwiazdą wieczoru, co oczywiście jest nieprawdą.

 • Nie znam go.
 • Miała byc super gwiazda która nigdy nie była w Europie, a on już kiedyś był u nas...
 • To się mija z prawdą... Miał być artysta TOP 3, który nigdy nie był w Europie, a ten facet to nie wiadomo kto to.
 • Sponsor lotto ? A kim on jest że sponsoruje go lotto?

Na ujawnienie głównej światowej gwiazdy musimy jeszcze trochę poczekać, nie mniej jednak już ta informacja z pewnością zachęci kolejnych widzów do spędzenia tegorocznego Sylwestra z TVP2.

 • Julio Iglesias junior
 • Julio Iglesias Junior
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Julio Iglesias junior jest zabójczo przystojny
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
 • Kim jest Julio Iglesias Junior?
[1/9] Julio Iglesias junior
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także