Enrique Iglesias pokazał brata, a my szalejemy razem z tabunem fanów. Uroda Julio intryguje, choć do brata w ogóle nie jest podobny

Jak wygląda brat Enrique Iglesiasa

Jak wygląda brat Enrique Iglesiasa

Enrique Iglesias przed laty był jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Jest jednym z niewielu Hiszpanów, którym udało się dostać na listy przebojów w Europie. W okresie jego największej świetności media na całym świecie zabiegały o to, aby przeprowadzić z nim wywiad. Muzyk rzadko wypowiadał się o swoim rodzeństwie. Mało kto wie, że jego starszy brat również został piosenkarzem.

Enrique Iglesias jest synem znanego hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa oraz filipińskiej modelki i dziennikarki Isabel Preysler. Para doczekała się trojga dzieci: Isabel IglesiasJulio Iglesiasa Juniora oraz Enrique Iglesiasa. Małżonkowie rozstali się w 1978 roku. W 1990 roku kompozytor związał się z modelką Mirandą Rijnsburger, z którą ma pięcioro dzieci: Miguela Alejandro, Rodrigo, Guillermo oraz bliźniaczki Victorię i Cristinę. Matka również ułożyła swoje życie na nowo i ma dwie córki Tamarę i Anę Boyer.

W wieku 8 lat Enrique przeżył prawdziwą rodzinną tragedię. Jego dziadek, Julio Iglesias Senior został porwany przez ETA, organizację terrorystyczną hiszpańskich Basków. Po tym zajściu muzyk wraz z rodzeństwem przeprowadził się do Miami i zamieszkał z ojcem.

Enrique Iglesias w okresie swojej największej popularności udzielił wielu wywiadów, jednak rzadko opowiadał o swoim rodzeństwie. Sprawdziliśmy, czym obecnie zajmuje się jego o 2 lata starszy brat. Jak to możliwe, że dotąd żył w cieniu Enrique?

Julio Iglesias Junior – kim jest?

Julio Iglesias Junior urodził się 25 lutego 1973 roku w Madrycie. Pracuje jako model oraz piosenkarz popowy. Karierę rozpoczął, będąc jeszcze w college’u – wystąpił w sitcomie emitowanym na antenie NBC pt. Jak grom z jasnego nieba. Później pracował dla Travel Channel, gdzie organizował programy o podróży po Ameryce Łacińskiej.

Kim jest Julio Iglesias Junior?

Kim jest Julio Iglesias Junior?

Julio miał niezwykłe szczęście do otrzymywania intratnych ofert. W przeszłości miał szansę wystąpić w operach mydlanych Wszystkie moje dzieci oraz w musicalu Grease jako Danny, główny bohater, jednak obie propozycje odrzucił. Swoją decyzję tłumaczył tym, iż chce skupić się na własnej twórczości.

Julio Iglesias Junior – kariera muzyczna

W 1999 roku wokalista wydał pierwszy album Under My Eyes. Mimo wielkich nadziei krążek nie cieszył się dużym zainteresowaniem i już wkrótce Julio zrezygnował z dalszej współpracy z amerykańską wytwórnią muzyczną Epic Records.

Po krótkiej przerwie wydał kolejne trzy albumy: Tercera Dimension (2003), Por la Mitad (2008) oraz Latin Lovers (2014). Niestety żaden z nich nie był na tyle dobry, aby udało mu się doścignąć Enrique Iglesiasa.

Mimo to wokalista nie poddaje się i wciąż działa w show-biznesie. W przeszłości wziął udział w hiszpańskiej edycji Twoja twarz brzmi znajomo oraz w Tańcu z gwiazdami. W 2011 roku był gościem specjalnym na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.

Julio jest również modelem. W przeszłości brał udział w kampaniach reklamowych dla marki Gap oraz domu mody Versace.

Julio Iglesias Junior – życie prywatne

Iglesias Junior w październiku 1999 roku zmienił nazwisko z Julio José Iglesias na Julio Iglesias Junior.

Muzyk zaręczył się w 2011 roku z belgijską modelką Charisse Verhaert. Ślub odbył się 3 listopada 2012 roku w Hiszpanii. Julio krótko po tym, jak zostali małżeństwem, wyjawił w wywiadzie udzielonym dla hiszpańskiego magazynu Hola!, że Charisse jest kobietą jego życia.

Charisse urodziła się by zostać moją żoną. Jest wszystkim, o czym kiedykolwiek mogłem marzyć.

Słyszeliście w przeszłości któryś z utworów Julio Iglesiasa Juniora?


Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Julio Iglesias Junior w dzieciństwie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×