Źródło wideo: © JastrzabPost.pl
Aneta Kowal

TYLKO U NAS! Katarzyna Niezgoda o "Afryce Express". Zdradziła, co z "faworyzacją" Edyty Zając

Katarzyna Niezgoda w rozmowie z Karoliną Motylewską szczerze rozliczyła się z "Afryką Express". Opowiedziała o kulisach programu i zdradziła, co myśli o rzekomym faworyzowaniu Edyty Zając. Przy okazji wróciła do tematu... byłego męża, Tomasza Kammela.

Katarzyna Niezgoda, znana bizneswoman i osobowość medialna, zdecydowała się na udział w jubileuszowej edycji programu "Afryka Express". Do rywalizacji przystąpiła wraz z mężem, Pawłem Markiewiczem. Choć początek przygody zapowiadał się obiecująco, los okazał się bezlitosny. Niezgoda i Markiewicz odpadli już w drugim odcinku programu. Nie oznacza to, że na tym ich przygoda się zakończyła.

W "Afryce Express" mieli trochę szczęścia. Katarzyna Zgoda o powrocie do programu

Po tym, jak z "Afryki Express", z powodu groźnego wypadku musieli odejść Tomek Iwan i Karolina Woźniak, produkcja zdecydowała się przywrócić Niezgodę i jej partnera do rywalizacji. Uczestniczka nie kryła, że telefon od twórców był szokiem.

Nawet przez moment się nie wahaliśmy. Byliśmy wtedy w Afryce, zwiedzając ją. Ta propozycja była zaskakująca, ale kiedy zadzwoniła do nas Dorota z produkcji i mówiła: "Chcecie wrócić?", ja mówiłam do mojego męża: "Paweł, rozmawiaj z Dorotą, bo ja nie wiem, o co chodzi". Byłam tak zaskoczona, że jechaliśmy tam prawie trzy dni, żeby dotrzeć z powrotem do programu.

Katarzyna Niezgoda o Edycie Zając. To ona wygrała "Afrykę Express"

W jesiennej edycji "Afryki Express" triumfowali Edyta Zając i Michał Mikołajczak. W sieci szybko pojawiły się komentarze widzów, że finał był "ustawką", a produkcja od początku faworyzowała tę parę. Co na to Katarzyna Niezgoda?

Absolutnie nie. To jest konkurs, gra, wyścig i wszystko odbywa się na zasadach fair play. Czasami o tym, kto dotrze na metę w którym miejscu, decydują minuty. To, co może tworzyć jakieś mieszane uczucia, to fakt, że uczestnicy w ogóle się nawzajem nie widzą. My często nie wiemy, gdzie są inne pary i co robią. Dopiero oglądając odcinki, zobaczyłam, co tam wszyscy wyprawiali w tej Afryce, bo my się ciągle mijaliśmy. To nie jest takie proste, żeby pomagać, bo to wielka operacja logistyczna. Naprawdę dużo zależy od umiejętności danej pary, ale też od szczęścia – opowiadała.

Katarzyna Niezgoda o jej relacjach z Tomaszem Kammelem

Czy Niezgodzie kibicował jej były mąż, Tomasz Kammel? Celebryci przez ponad dekadę tworzyli przecież jeden z najbardziej medialnych związków w Polsce.

Nie, nie mamy kontaktu z Tomkiem, ale wierzę, że na pewno kibicował. Nie mijamy się na eventach. Mówi się, że ludzie spotykają się dwa razy w życiu — ten drugi raz jeszcze nie nastąpił.

Gwiazda przyznała, że gdyby doszło do spotkania, przywitałaby się z Kammelem zupełnie normalnie. Podkreśliła też, że choć tematy związane z byłymi partnerami nie należą do najprzyjemniejszych, potrafi sobie z nimi poradzić. — Jesteśmy dorośli — skwitowała.

Katarzyna Niezgoda pojawi się w "Tańcu z gwiazdami"?

"Afryka Express" to już jednak przeszłość. Teraz Katarzyna Niezgoda skupia się już na nowych wyzwaniach.

Mam nadzieję, że kolejne projekty będą równie ciekawe i zaskakujące. Teraz mamy burzę mózgów, zastanawiamy się, co będzie następne zawodowo.

Zasugerowaliśmy celebrytce "Taniec z gwiazdami", jednak Niezgoda nie była entuzjastką tego pomysłu, choć podziwia innych artystów, którzy biorą udział w programie.

Ja nie mam poczucia rytmu. Naprawdę. Podziwiam, bo wiem, że to jest wyzwanie i niesamowity challenge. Sama byłam świadkiem, jak się trenuje do "Tańca z gwiazdami", i wiem, że to nie są żarty — zwieńczyła.
Katarzyna Niezgoda w "Afryce Express"
Katarzyna Niezgoda w "Afryce Express" © TVN
Więcej wideo
TYLKO U NAS: Maffashion opisała, co się działo po ślubie Darii Sytej. "Pierwszy raz byłam na takim weselu"TYLKO U NAS: Maffashion opisała, co się działo po ślubie Darii Sytej. "Pierwszy raz byłam na takim weselu"
TYLKO U NAS. Michał Koterski o wprowadzeniu nocnej prohibicji. "Ja nie jestem za zakazami, ale..." [WIDEO]TYLKO U NAS. Michał Koterski o wprowadzeniu nocnej prohibicji. "Ja nie jestem za zakazami, ale..." [WIDEO]
TYLKO U NAS. Michał Koterski zwrócił się do Skolima: "Pamiętaj, czego nauczał Jezus" [WIDEO]TYLKO U NAS. Michał Koterski zwrócił się do Skolima: "Pamiętaj, czego nauczał Jezus" [WIDEO]
TYLKO U NAS. Paulina Krupińska o budowie nowego domu i wydatkach. "Absolutnie jesteśmy już ponad limitem" [WIDEO]TYLKO U NAS. Paulina Krupińska o budowie nowego domu i wydatkach. "Absolutnie jesteśmy już ponad limitem" [WIDEO]
TYLKO U NAS! Marzena Rogalska wskazała problem Polaków. "Jesteśmy malkontentami"TYLKO U NAS! Marzena Rogalska wskazała problem Polaków. "Jesteśmy malkontentami"
TYLKO U NAS! Michał Koterski prowadzi casting na ukochaną. "Proszę przysłać przebieg..." [WIDEO]TYLKO U NAS! Michał Koterski prowadzi casting na ukochaną. "Proszę przysłać przebieg..." [WIDEO]
TYLKO U NAS. Michał Koterski ma świetny kontakt z byłą partnerką. ZAAPELOWAŁ do Polaków: "Pomyślcie o tym, rodzice" [WIDEO]TYLKO U NAS. Michał Koterski ma świetny kontakt z byłą partnerką. ZAAPELOWAŁ do Polaków: "Pomyślcie o tym, rodzice" [WIDEO]
Wybrane dla Ciebie