NewsyZaskakująca decyzja producentów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po latach wprowadzono znaczącą zmianę

Zaskakująca decyzja producentów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po latach wprowadzono znaczącą zmianę

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Zuza Maciejewska
06.02.2021 11:20, aktualizacja: 06.02.2021 16:08

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na ekranach telewizorów 8 marca 2014 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy znane i lubiane gwiazdy wcieliły się w legendy estrady. Show wygrała wówczas Katarzyna Skrzynecka. Aktorka tak świetnie poradziła sobie z powierzonym zadaniem, że zaproszono ją do udziału w kolejnej edycji, tym razem jednak w roli jurorki.

Od tego momentu minęło prawie siedem lat, a wiosną zostanie wyemitowana czternasta edycja. Nie zabraknie gwiazdorskiej obsady (pełną listę poznasz tutaj), wśród której pojawią się m.in. Maja Hyży, Magda Narożna oraz Anna Maria Sieklucka. Ostatnia z wymienionych pań, w rozmowie z Jastrząb Post, powiedziała, że przyjęła propozycję produkcji dlatego, bo chce się pokazać widzom z różnych stron:

Bardzo bym chciała, żeby odbiorcy zobaczyli mnie z różnych stron. Żeby to był teatr, film i ambitne programy rozrywkowe. Żeby to było samo nakręcające się koło. Myślę, że póki co mi się to udaje. Więc trzymajcie kciuki, że nie będę się tylko kojarzyć z jedną odsłoną siebie, tylko również to będzie inny wymiar mnie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14: produkcja wprowadza istotne zmiany

Lubiane przez widzów show już w marcu powróci na antenę. Jak donosi Pomponik, produkcja wprowadziła jednak istotne zmiany, które mogą być zaskoczeniem dla oglądających. Zmieniono dzień emisji. Chociaż przez lata show pojawiało się co sobotę o godzinie 22:00, czternasty sezon będzie wyświetlany w piątki o godzinie 20.00.

Portal podaje też, że pierwszy odcinek nowej serii wystartuje 5 marca. Pomimo że zmodyfikowano czas emisji, skład jury pozostanie niezmienny. Występujących artystów ocenią: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, którzy towarzyszą widzom już od pierwszej edycji.

Będziecie oglądać nowe odcinki?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14
14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo
14. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także