TYLKO U NAS! Aleksandra Gintrowska komentuje swój występ na preselekcjach do Eurowizji

Ola Gintrowska o syrenie

Ola Gintrowska o syrenie

Aleksandra Gintrowska o występie na preselekcjach

W tym roku oo walki o wyjazd do Sztokholmu na Eurowizję 2016 stanęło 9 artystów: Edyta Górniak, Margaret, Kasia Moś, Dorota Osińska, Taraka, Natalia Szroeder, Michał Szpak, Aleksandra Gintrowska i Napoli. Każdy z nich dał z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej. Ostatecznie do Szwecji jedzie Michał Szpak z przebojem Color Of Your Life.

Zobacz: Michał Szpak odpowiada przegranym w preselekcjach do Eurowizji 2016: „Życie jest brutalne”

To jednak nie o jego występie mówiła cała Polska. Bohaterką została Aleksandra Gintrowska. Piosenkarka wykonała swój hit Missing. Nie bez echa odbiła się choreografia Gintrowskiej. W pewnym momencie włożyła ona bowiem… ogon i zaprezentowała się przebrana za syrenę! Tak oryginalnego pomysłu nie miał żaden z kandydatów do zwycięstwa w preselekcjach!

Pomysł wziął się z tego, ze w mojej piosence ta miłość nie wychodzi, jest tęsknota. Pomyśleliśmy, żeby ta nasza bohaterka była trochę nierealna i dlatego ta miłość nie wyszła. Ostatecznie przeistacza się w tę formę syreny i wraca do siebie do domu, a ja jestem z zachodniopomorskiego i całe życie spędziłam nad jeziorem. Woda mi była bardzo bliska i jak zobaczyłam warszawską Syrenkę to się zakochałam – powiedziała w rozmowie z nami

Co sądzicie o takiej interpretacji?

Zobacz: Ale wpadka! Michał Szpak: „Nie jadę na żadną Eurowizję!”

Ola Gintrowska - Eurowizja 2016

Ola Gintrowska – Eurowizja 2016

Ola Gintrowska - Eurowizja 2016

Ola Gintrowska – Eurowizja 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×