NewsyFinał "Top Model" pełen wpadek. Pokazali złe zdjęcie i palnęli gafę na okładkach. A to jeszcze nie wszystko!

Finał "Top Model" pełen wpadek. Pokazali złe zdjęcie i palnęli gafę na okładkach. A to jeszcze nie wszystko!

Wpadki w finale Top Model
Wpadki w finale Top Model
Sebastian

25.11.2021 10:00, aktual.: 25.11.2021 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Finał jubileuszowej, 10. edycji programu Top Model za nami. O 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją modeli i modelek walczyły: Nicole Akonchong, Dominika Wysocka oraz Julia Sobczyńska. Decyzją widzów, którzy głosowali za pomocą SMS-ów, wygrała Dominika.

Top Model 10. Wpadki w finale programu

Program na żywo charakteryzuje się tym, że nie do końca wszystko da się w stu procentach zaplanować. Mimo że prowadzący trzymają się pewnego scenariusza, nie zawsze udaje się przewidzieć pewne sytuacje. W finale 10. edycji Top Model nie brakowało wpadek. Jakich?

W odcinku pokazano sesję zdjęciową uczestniczek dla magazynu Glamour. Tradycją jest, że zwycięzca zdobi najbliższy numer miesięcznika. Kiedy zaprezentowano okładki, widzowie zauważyli błąd. Pod zdjęciami finalistek wkradła się literówka w słowie "zwyciężczyni" – "zwyciężczyŹni". Kiedy tylko internauci zaczęli komentować wpadkę na profilach programu, w mig usunięto opublikowane okładki.

Top Model. Nicole z najlepszą okładką Glamour
Top Model. Nicole z najlepszą okładką Glamour

Spostrzegawczy zauważyli również, że okładka z Nicole, która była zaprezentowana w programie, nieco różniła się od tej, która została opublikowana w sieci. Modelka miała inaczej ułożoną głowę.

Nicole Akonchong - dwie różne okładki
Nicole Akonchong - dwie różne okładki

Kolejna wtopa miała miejsce tuż po tym, jak jury ogłosiło, kto jako pierwszy żegna się z programem. Po chwili zaprezentowano materiał, na którym pokazano jak Nicole i Dominika pracowały na sesji dla marki biżuteryjnej. Po nagraniu, na żywo pokazano efekty pracy. Zamiast zdjęcia Dominiki, wyświetlono zdjęcie Julii, która wcześniej odpadła, przez co była pominięta w materiale.

Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska

Top Model 10. Produkcja w ogniu krytyki

Zdarzenie ewidentnie wywołało ogromny stres u prowadzącej – Joanny Krupy, która zapomniała ocenić zdjęcie i przyznać punkty. Produkcja natychmiast poinformowała ją o tym, ale jej głos został dodany już z backstage'u.

Fani programu zwrócili również uwagę, że jedna z finałowych sesji miała odbyć się "z samochodem". Na zdjęciu Dominiki widać jednak zaledwie skrawek drzwi od auta.

Internauci nie ukrywali niezadowolenia i zarzucili produkcji brak profesjonalizmu:

  • Chyba przeznaczyli na realizację programu 20zł. Gdyby to była pierwsza edycja, to jakoś bym zrozumiał wpadki. Ale teraz?
  • Ja się zastanawiam, czy oni ludzi zatrudniają na dzień przed finałem, czy co. Jest trzech finalistów, jak można pomylić uczestników czy okładki? Oni to robią na kolanie, na chwilę przed, czy co? Najgorsza wpadka to chyba kilka edycji temu, jak Dżoana czytała inny werdykt, niż pokazało się zdjęcie i nie wiadomo było, kto wygrał.
  • Rozśmieszyło mnie najbardziej, gdy na ekranie wyświetlili zdjęcie Julii, a miało być Dominiki.

A wy zwróciliście wcześniej uwagę na wpadki?

Zobaczcie, jak wyniki Top Model skomentowała dla nas Joanna Krupa:

Nicole Akonchong - literówka na okładce
Nicole Akonchong - literówka na okładce
Julia Sobczyńska
Julia Sobczyńska
Dominika Wysocka
Dominika Wysocka
Nicole Akonchong - dwie różne okładki
Nicole Akonchong - dwie różne okładki
Dominika Wysocka - literówka na okładce
Dominika Wysocka - literówka na okładce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także