ExclusiveKinga Rusin w intymnej rozmowie z Tomaszem Gollobem! Sportowiec po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia! [WIDEO]

Kinga Rusin w intymnej rozmowie z Tomaszem Gollobem! Sportowiec po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia! [WIDEO]

Tomasz Gollob po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia
Tomasz Gollob po raz pierwszy tak szczerze o swoim stanie zdrowia
Kuba Górski
22.12.2017 19:19

Na początku marca 2017 roku polski żużlowiec, Tomasz Gollob uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Dramatyczne zdarzenie miało miejsce podczas jednego z treningów w Chemie, gdzie sportowiec doznał urazu kręgosłupa, rdzenia kręgowego oraz wielu obrażeń wewnętrznych. Tomek bardzo szybko został przewieziony do szpitala wojskowego w Bydgoszczy i tam zajął się nim sztab specjalistów.

Walka o powrót do zdrowia, która trwa od kilku miesięcy nie jest prosta dla Golloba. Poruszanie się na wózku inwalidzki oraz codzienna rehabilitacja dają się we znaki, a sportowiec, gdyby nie wsparcie bliskich i fanów, już dawno straciłby nadzieje na lepsze jutro.

Tomasz Gollob w wyjątkowej rozmowie z Kingą Rusin, po raz pierwszy zdradził szczegóły walki o powrót do zdrowia. Dziennikarka w bardzo intymnej rozmowie zapytała żużlowca o samopoczucie i plany na przyszłość. Padło również pytanie, czy aby na pewno Tomek nie potrzebuje wsparcia finansowego na kolejne, drogie zabiegi, które w tej chwili są niezbędne.

Zawsze tak było, że zawsze odpowiadała sobie na pytanie "jak nie ja, to kto?". I teraz chyba też jest tak, że będę tym przykładem, który pokaże, że tak należy. To, że rdzeń nie jest przerwany, to wszystko się zgadza. A prawda jest jest też taka, że jest bardzo zmęczony. Już nie powiem, że zepsuty. Mam tą świadomość.  I organizm, który daje mi sygnały i który mówi, że nie jest to łatwe - powiedział Tomasz.

Cały wywiad z Tomaszem Gollobem już w sobotę, 23 grudnia w Dzień Dobry TVN!

  • Pierwsze zdjęcie Tomasza Golloba po wypadku
  • Stan zdrowia Tomasza Golloba po operacji
  • Wypadek Tomasza Golloba
  • Tomasz Gollob stracił czucie w nogach
  • Tomasz Gollob
  • Tomasz Gollob stan zdrowia
  • Tomasz Gollob
[1/7] Pierwsze zdjęcie Tomasza Golloba po wypadku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także