Newsy"To naprawdę bolesne". Harry cierpi przez to, jak podle potraktował Kate

"To naprawdę bolesne". Harry cierpi przez to, jak podle potraktował Kate

Harry i Kate. Książę cierpi przez to, co zrobił? (fot. GettyImages i ONS)
Harry i Kate. Książę cierpi przez to, co zrobił? (fot. GettyImages i ONS)
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
03.04.2024 11:13

Książka księcia Harry'ego obiegła cały świat. To właśnie w niej napisał "całą prawdę" o rodzinie królewskiej, a najbardziej oberwało się jego bratu i księżnej Kate. Według ekspertów, młodszy z synów króla Karola ubolewa nad tym, co napisał o swojej bratowej.

W ostatnim czasie rodzina królewska ma mnóstwo problemów. W tym roku cały świat dowiedział się o chorobie nowotworowej króla Karola III, a także księżnej Kate. Tym samym z niezwykle trudną sytuacją musi mierzyć się William, który jest pokłócony z bratem, a jego ojciec i żona cierpią na raka. Tak naprawdę na jego barkach opiera się teraz opieka nad królestwem, jak i najbliższą rodziną. Harry również czuje się zakłopotany, bowiem w niepochlebnych słowach wyraził się o bratowej w swojej książce, co w obliczu obecnej sytuacji bardzo mu ciąży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książka Harry'ego dolała oliwy do ognia. To w niej ostro skrytykował księcia Williama i Kate

Po opuszczeniu rodziny królewskiej Harry i Meghan wyjechali na stałe do Stanów Zjednoczonych. Wtedy też bardzo chętnie udzielali wywiadów na temat rodziny królewskiej. Ponadto młodszy z braci wydał książkę "Ten drugi", która mocno zaszokowała jego najbliższych. Harry poświęcił wiele stron, aby opisać jego relacje z Williamem i Kate. Zarzucił im między innymi, że to oni namówili go do przebrania się za nazistę podczas pamiętnego Halloween, a także atakowali Meghan, o co bracia mieli się nawet pobić. Te słowa oczywiście nie spodobały się na dworze królewskim i od tego momentu relacje pomiędzy rodziną Williama i Harry'ego są bardzo napięte.

Książę Harry żałuje słów o bratowej? "To naprawdę bolesne"

Według ekspertów do spraw rodziny królewskiej, Harry w obliczu choroby księżnej Kate czuje się źle z tym, co o niej napisał. Coraz głośniej mówi się również o powrocie Harry'ego i Meghan do Wielkiej Brytanii, jednak książka i słowa wypowiedziane przez nich mogą być przeszkodą nie do przejścia. Na temat odczuć Harry'ego i relacji z bratową wypowiedziała się niedawno ekspertka Tessa Dunlop. Według niej młodszy z braci ma prawo czuć się teraz źle.

Kiedy odkrywasz, że twoja bratowa ma raka i napisałeś rzeczy, które nie mogą zostać cofnięte, to naprawdę bolesne - zaznacza Dunlop.

To jednak nie wszystko. Według Dunlop nawet jeśli uda im się pogodzić z rodziną, to będą musieli mocno uważać na wszystko, co robią publicznie. W końcu zaufanie Brytyjczyków do Księcia Sussexu jest na bardzo niskim poziomie.

Książę Harry będzie chciał wrócić do rodziny królewskiej?
Książę Harry będzie chciał wrócić do rodziny królewskiej?© ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także