Kto za Nataszę Urbańską w "The Voice Kids"? TVP odkrywa karty
TVP zaczęła zdjęcia do kolejnej edycji "The Voice Kids". Wiadomo już, że miejsce Nataszy Urbańskiej na fotelu trenerskim zajmie Tribbs, co zostało ogłoszone w "Pytaniu na śniadanie". – Dostałem telefon od menedżerki. Bałem się, że to oznacza koniec trasy, nad którą tak długo pracowaliśmy – przekazał.
TVP na początku 2026 roku pokaże dziewiątą edycję "The Voice Kids", której zwycięzca będzie reprezentował Polskę na przyszłorocznej Eurowizji Junior. Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć do nowego sezonu programu dowiedzieliśmy się, że w roli trenerki nie wróci Natasza Urbańska. Od tamtej pory trwały spekulacje, kto może zająć wakat po gwieździe Teatru Studio Buffo. Teraz już wszystko jasne.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:
Eva Minge wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Ujawniła, co dzieje się za kulisami
Tribbs za Nataszę Urbańską w "The Voice Kids"
Dominika Matuszak w segmencie "Czerwony dywan" ogłosiła nazwisko nowego trenera "The Voice Kids". Poinformowała, że w programie zadebiutuje Tribbs, czyli Mikołaj Trybulec, który jest producentem muzycznym i autorem piosenek. W 2017 roku założył zespół Linia Nocna, z którym wydał dwie płyy. Największe sukcesy odniósł jako współtwórca przebojów dla innych wykonawców, m.in. pracował nad hitami: "Duże oczy" Smolastego, "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Kubańczyka, "River" Krystiana Ochmana czy "Dzięki, że jesteś" Lanberry.
Tuż po ogłoszeniu decyzji o zatrudnieniu Tribbsa widzowie "Pytania na śniadanie" mogli zobaczyć krótki filmik, na którym została uwieczniona reakcja producenta na to, że zostanie trenerem w "The Voice Kids". 29-latek był zaskoczony, ale szczęśliwy, kiedy menedżerka ogłosiła mu przez przez telefon, że dostał fuchę w programie TVP. Tribbs na filmiku poinformował:
Dostałem telefon od menedżerki: "Musimy pilnie porozmawiać". (...) Jej ton był poważny jak nigdy wcześniej, tym bardziej że w domu był prawie cały mój team... Bałem się, że to oznacza koniec trasy, nad którą tak długo pracowaliśmy. Tymczasem "będziemy musieli zrobić małą rewolucję", bo zostałem trenerem "The Voice Kids"!
Reporterka "Pytania na śniadanie" przy okazji potwierdziła, że trenerką w dziewiątej edycji "The Voice Kids" pozostanie Cleo. Niewykluczone, że występy młodzieży znów oceniać będą też Baron i Tomson, ale TVP jeszcze tego nie potwierdziła.