NewsyMieli być Hakiel i Kaczorowska, a będą oni! Oto jury nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! Na kogo stawia Polsat?

Mieli być Hakiel i Kaczorowska, a będą oni! Oto jury nowej edycji „Tańca z gwiazdami”! Na kogo stawia Polsat?

Taniec z Gwiazdami 13 skład jury
Taniec z Gwiazdami 13 skład jury
Krystyna Miśkiewicz

20.07.2022 08:20, aktual.: 20.07.2022 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Taniec z Gwiazdami to show, które już dawno osiągnęło miano kultowego. Kilkanaście pierwszych edycji emitowanych było w TVN, później po krótkiej przerwie powróciło, ale już na antenie Polsatu. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą pod okiem profesjonalnych tancerzy szlifować swoje umiejętności na parkiecie. Widzowie również polubili program i chętnie wysyłają SMS-y na swoich ulubieńców, pomagając im zdobyć upragnioną Kryształową Kulę.

Po rocznej przerwie format ponownie wraca na antenę, a fani już nie mogą się doczekać momentu, kiedy zobaczą gwiazdy na parkiecie. Polsat od kilku tygodni ujawnia nazwiska kolejnych uczestników 13. edycji programu. Ta pojawi się już w jesiennej ramówce. Jedną z nich jest Krzysztof Rutkowski, który całe honorarium chce przekazać na cele charytatywne.

W związku z tym pieniądze, które otrzymam i pełna gaża będzie przekazana na rzecz pomocy Fundacji Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Myślę, że cel i kierunek bardzo prawidłowy. Być może inni, którzy będą występować w programie Taniec z Gwiazdami pójdą w moje ślady i również na coś, co jest bliskie ich sercu przekażą swoje pieniądze. Mnie te pieniądze nie są potrzebne i na pewno nie jestem tutaj dla pieniędzy - przekazał w rozmowie z Jastrząb Post.

Taniec z Gwiazdami 13: jaki będzie skład jury?

Polsat ujawnił już sporą część gwiazd, które pojawią się na parkiecie. Wśród nich są: Maja Włoszczowska, Ilona Krawczyńska, Jacek Jelonek, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Łukasz Płoszajski, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin i Krzysztof Rutkowski.

Tyle samo emocji, co lista uczestników show, wzbudza też jury. Na przestrzeni lat zmieniało się ono kilka razy. Pewnikiem w składzie jest Iwona Pavlovic, która z programem związana jest od samego początku. Jaki będzie skład jury 13. edycji Tańca z Gwiazdami? Pojawiały się doniesienia o tym, że za jurorskim stołem może zasiadać Marcin Hakiel, czy Agnieszka Kaczorowska.

Stacja nie zdecydowała się jednak na zmiany i zobaczymy te same gwiazdy, które oceniały wyczyny kolegów z show-biznesu w poprzedniej edycji. I tak punkty będą przyznawać:

 • Iwona Pavlović,
 • Michał Malitowski,
 • Andrzej Grabowski,
 • Andrzej Piaseczny.

Nie zmieniają się też prowadzący, czyli ponownie w show zobaczymy: Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut i Izabelę Janachowską. Show będzie emitowane w poniedziałki o godz. 20.05, a pierwszy odcinek już 29 sierpnia. Czekacie?

 • Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7
 • Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6
 • Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
 • Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
 • Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
 • Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6
 • Michał Malitowski - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6
 • Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6
 • Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 6
 • Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, półfinał
[1/10] Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12. Odcinek 7
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także