NewsyZ "TzG:" wypadły Rozenek i Mołek, ale będzie ON. Polsat ujawnił nowe, niepublikowane dotąd nazwisko

Z "TzG:" wypadły Rozenek i Mołek, ale będzie ON. Polsat ujawnił nowe, niepublikowane dotąd nazwisko

Taniec z Gwiazdami - nowy uczestnik
Taniec z Gwiazdami - nowy uczestnik
Elwira Szczepańska

07.07.2022 21:11, aktual.: 07.07.2022 21:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Taniec z Gwiazdami to program, który jest jednym z tych, na którego nowy sezon czekają fani z wypiekami na policzkach. Najpierw przez kilka lat był emitowany w TVN, później po krótkiej przerwie powrócił, ale już na antenie Polsatu. Cały czas nie brakuje bowiem gwiazd, które chcą pod okiem profesjonalnych tancerzy szlifować swoje umiejętności na parkiecie. Już wkrótce kolejna edycja, a widzowie już nie mogą doczekać się walki o Kryształową Kulę.

Fani z niecierpliwością czekają na kolejną edycję i już odliczają dni do momentu, gdy stacja ogłosi kolejnych uczestników. Miała wystąpić Małgorzata Roznenek, ale już wiadomo, że nadzieje fanów spełzły na niczym:

Polsat zerwał negocjacje z Rozenek, bo za długo się wahała i próbowała wodzić za nos produkcję. Krążą plotki, że być może powodem jej zachowania był brak zgody macierzystej stacji na udział w popularnym show Polsatu - czyli u największej konkurencji - zdradza informator Pomponika.

To już kolejne głośne nazwisko, które wypada ze stawki. Wcześniej wszelkie wątpliwości na temat swojego udziału w programie rozwiała Magda Mołek.

Kto więc dołączy do Krzysztofa Rutkowskiego, Mai Włoszczowskiej, Jacka Jelonka, Ilony Krawczyńskiej i Łukasza Płoszajskiego? To dopiero nowina!

Taniec z Gwiazdami 13. Kolejny uczestnik ujawniony

Po tym jak już wiadomo, że Mołek i Rozenek nie pojawią się w stawce, na profilu programu pojawiło się zdjęcie nowego uczestnika. A to zaskoczenie!

Pracowity góral o wielkim sercu?‍♂ Wiesław Nowobilski - kierownik budowy z programu @nasznowydom to kolejna gwiazda, która wystąpi w nadchodzącej edycji @tanieczgwiazdami. Ciekawe, czy na parkiecie #TZG13 Wiesiek poradzi sobie równie dobrze jak podczas remontów?Witamy w programie i życzymy powodzenia - napisano na profilu programu.

Kim jest Wiesław Nowobilski?

Wiesław Nowobilski jest jedną z gwiazd programu Nasz nowy dom, który prowadzi Katarzyna Dowbor. Jest kierownikiem budowy i szefem jednej z ekip, które podejmują się remontów w pięć dni.

Mężczyzna pochodzi z Brzegów niedaleko Krakowa, a uczył się w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przez widzów jest szczególnie ceniony za życzliwe i serdeczne podejście do współpracowników. Wielu ludzi określa go także jako pozytywną, uśmiechniętą osobę, która żadnej pracy się nie boi.

Wiesław Nowobilski pochodzi z gór. Kwestia ta wielokrotnie pojawiała się w jego rozmowach z architektami, a także widać to podczas remontów, bo w wielu projektach stara się przemycić góralskie elementy, głównie za sprawą drewna, które uwielbia.

Obecnie mieszka w Jurgowie w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. O rodzinie Nowobilskiego wiadomo niewiele. Jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską już od 1991 roku.

Czy zdobędzie serca fanów tanecznego show? Węszymy w nim czarnego konia edycji.

Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Wiesław Nowobilski - Taniec z Gwiazdami 13
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także