Tabloid przekazał smutne informacje ws. udziału Magdy Mołek w „Tańcu z Gwiazdami”. To złamie serce jej fanów [AKTUALIZACJA]

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek jako jedna z pierwszych gwiazd pojawiła się na nieoficjalnej liście uczestników nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Teraz jeden z portali stanowczo dementuje te informacje. Aktualizacja: Do publikacji odniosła się sama zainteresowana. 

Magda Mołek to dziennikarka z ogromnym doświadczeniem. Swoją karierę zaczynała na antenie Telewizji Polskiej, a czasem postanowiła przenieść się do TVN. Z komercyjnym nadawcą współpracowała przez kolejne kilkanaście lat. Tam pojawiła się w najpopularniejszych programach i zdecydowanie była twarzą stacji. Dwa lata temu postawiła swoją karierę w zawodzie na jedną kartę i zdecydowała się odejść. Przyznała po czasie, że była przemęczona i potrzebowała więcej czasu między innymi dla swoich dzieci.

Ja zawsze podejmuję swoje decyzje bardzo powoli i bardzo rozważnie. Nie jestem raptusem. Jeśli podejmuję w życiu ważne decyzje, to one są bardzo przemyślane. Jeśli chodzi o program „Dzień Dobry TVN”, w pojęciu decyzji, żeby stamtąd odejść, bardzo pomogło mi moje trudne macierzyństwo. I wiedziałam, że dłużej nie chcę już pracować w weekendy, nie chcę zabierać czasu mojej rodzinie, bo uważam, że tylko w weekendy możemy być razem i to było dla mnie strasznie istotne, aby być z moimi dziećmi. Podjęłam tę decyzję, podzieliłam się nią z tym, z którymi należało. Została zaakceptowana, więc odeszłam. Nie żałuję – powiedziała Jastrząb Post.

Teraz gwiazda ma swój własny kanał na YouTube, który cieszy się sporą popularnością. Możemy na nim zobaczyć, jak przeprowadza rozmowy z kolejnymi gwiazdami, które zwierzają jej się z największych sekretów.

Magda Mołek nie wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Kilka dni temu tabloidy obiegła informacja, że Magda Mołek będzie jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji Tańca z Gwiazdami. Dziennikarka miała zgodzić się na udział w show za niższą stawkę i jednocześnie liczyć na to, że znajdzie się dla niej miejsce w Polsacie.

Zgodziła się na niskie stawki w „Tańcu z gwiazdami”, bo liczy na własny program w Polsacie. Zaledwie 10 tys. zł za odcinek. Kiedyś w TVN proponowali jej 15 tys. zł i odmawiała – zdradziła Plejadzie osoba z produkcji show.

Teraz informacje te zdementował portal Pomponik. Ten, powołując się na kilka sprawdzonych źródeł, poinformował, że dziennikarka nie weźmie udział w show, a wszelkie informacje na ten temat są wyssane z palca.

Magda Mołek nie wystąpi w 'Tańcu z gwiazdami'”- mówi stanowczo informator portalu Pomponik.

Trzeba przyznać, że zrobiło się spore zamieszanie w tym temacie, a kolejna edycja tanecznego show, a zwłaszcza lista uczestników wywołuje mnóstwo emocji.

AKTUALIZACJA: Do całej sytuacji Magda odniosła się w publikacji na swoim profilu na Instagramie. Zamieściła wyczerpujący komunikat, w którym opisała swój stosunek do pracy w telewizji i podsumowała dotychczasową działalność w internecie – ma się czym pochwalić.

Ze wszystkich skarbów świata cenię sobie prawdę, wolność i życie w zgodzie ze sobą.
Tu nie ma plotek, przecieków i insynuacji.
Nie lubię nagłego wiatru, który sypie piaskiem w oczy. Wolę spokojniejszy, ale zawsze
ten, co dmucha w moje skrzydła.

Mój kanał na YouTubie rozwija się stabilnie. Dbam o moich współpracowników i o finanse. Tysiące waszych komentarzy, setki wiadomości prywatnych i liczba wyświetleń filmów są dla mnie największym dowodem na to, że warto i nieustająco Wam za to dziękuję.
Także za odsłuchiwanie kolejnych odcinków podcastów, które przez ostatnie 2 lata stworzyłam z Dobrymi Ludźmi i wielkimi markami.

Zamiast posad w telewizji, szukam w życiu pomysłów na rozwój, powodów do radości i spokoju ducha.
Odpowiadając na Wasze pytania, czy zobaczycie mnie w tv: Nie.

Życzę Wam siły i pewności istnienia, która sprawia, ze w życiu tańczycie tak, jakby nikt nie patrzył, ale nigdy tak, jak Wam ktoś zagra.
Ja już tak mam i to jest absolutnie w moim stylu.

https://www.instagram.com/p/Cfs9HQRraIu/

Teraz już nie ma wątpliwości, że Mołek nie zobaczymy na tanecznym parkiecie nie tylko w tej edycji, ale i w kolejnych. Szkoda?


Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek, Hubert Urbański

Magda Mołek

Magda Mołek

scena z: Magda Mołek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Magda Mołek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×