NewsyPaulina Smaszcz pokazała, jak wygląda jej rehabilitacja. Tak wygląda jej codzienność, od kiedy pojawiły się problemy ze zdrowiem

Paulina Smaszcz pokazała, jak wygląda jej rehabilitacja. Tak wygląda jej codzienność, od kiedy pojawiły się problemy ze zdrowiem

Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Elwira Szczepańska

28.11.2022 23:30, aktual.: 29.11.2022 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz przed laty zajmowała się dziennikarstwem, był też prezenterką, między innymi Pytania na śniadanie. Teraz skupia się na działalności PR i marketingowej. Jest coachem, a także autorką książki Bądź kobietą petardą!. Wykłada także na uczelni wyższej.

W ostatnim czasie zaistniała w mediach za sprawą związku Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. To ona doprowadziła do ujawnienia się pary. Swoją aktywnością wokół życia byłego męża wzbudziła spore kontrowersje. Nie przebierała bowiem w słowach i nazwała ojca swoich dzieci między innymi kłamcą. Zarzuciła mu także, że przez nową relację zaniedbuje synów. Oberwało się tez wszystkim, którzy krytykowali jej publiczne ataki.

Smaszcz nie ukrywa także, że zmaga się z problemami, przez które leczy się neurologicznie i onkologicznie. Oprócz tego ma na koncie pięć poważnych operacji. Kiedy media obiegły wieści, że po medialnym zamieszaniu miała stracić pracę, skomentowała doniesienia:

Niestety, jestem w trakcie intensywnego leczenia onkologicznego i neurologicznego. Mam też intensywną rehabilitację, by nie dopuścić do kolejnego niedowładu. Nie mogę już pracować po 12 godzin w jednej pozycji. Nie chcę też iść na rentę. Muszę odzyskać zdrowie, a jak wiesz, były mąż zostawił mnie w chorobie. Musi być dobrze. Nie poddam się i jeszcze będę najlepszą i sprawną mamą. To jest najważniejsze – stwierdziła.

W poniedziałek pokazała fanom, jak wygląda rehabilitacja i walka o pozostanie w formie.

Tak się rehabilituje Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz mimo zamieszania wokół swojej osoby nadal utrzymuje kontakt z fanami na Instagramie. To tam w jednym z live'ów potwierdziła, że stres ostatnich tygodni spowodował, że jej stan się pogorszył.

Nie wstydzę się tego powiedzieć, że bardzo podupadłam na zdrowiu. Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie. Przepracowałam się. Pracowałam za ciężko, za dużo odpowiedzialności jak na jednego człowieka. Ale też za dużo smutnych, złych wydarzeń jak na jedną osobę - mówiła.

Zdradziła także, że niepokojące objawy, jakie u siebie zaobserwowała, skłoniły ją do konsultacji z lekarzem:

Ostatnio coraz mniej wyraźnie mówię, mam problem z jedną częścią twarzy, zaczyna się duży problem neurologiczny. Ale ja sobie nad tym popracuję, ja się nie dam, podniosę się, będzie jeszcze dobrze - powiedziała.

Wykonała całą serię badań i otrzymała listę suplementów, jakimi powinna się wzmacniać. Znalazła dietetyka, który wprowadził odpowiednie żywienie, co poskutkowało wzrostem energii. Do tego wszystkiego rehabilituje się, a w poniedziałek pokazał, jak wyglądają jej ćwiczenia.

W relacji na Instagramie można zobaczyć, jak Smaszcz, zagrzewana do wysiłku przez trenerkę, intensywnie ćwiczy. Trzeba przyznać, że Paulina wkłada wiele wysiłku w to, żeby poprawić zdrowie.

Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Paulina Smaszcz - rehabilitacja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także