Tak mieszka Szymon Hołownia z rodziną. Marszałek Sejmu postawił na prostotę?

Tak mieszka Szymon Hołownia z rodziną. Marszałek Sejmu postawił na prostotę?

Szymon Hołownia
Szymon Hołownia
Źródło zdjęć: © Instagram
07.12.2023 12:17, aktualizacja: 19.12.2023 07:58

Szymon Hołownia po tym, jak został wybrany na marszałka Sejmu, zyskał jeszcze większą popularność. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć, jak mieszka z żoną Urszulą i dwiema ukochanymi córeczkami. Postawił na prostotę?

Szymon Hołownia zyskał ogólnopolski rozgłos jako prowadzący programu "Mam talent", w którym stworzył świetny duet z Marcinem Prokopem. Błyskotliwe komentarze i poczucie humoru sprawiły, że panowie podbili serca widzów. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że Hołownia rozpocznie karierę polityczną i zostanie marszałkiem Sejmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak mieszka Szymon Hołownia? Postawił na proste wnętrza i imponującą biblioteczkę

Szymon Hołownia dał się poznać jako osoba bardzo rodzinna. Były prowadzący "Mam talent" chętnie dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko sukcesami zawodowymi, ale także życiem osobistym. Na profilu marszałka Sejmu na Instagramie nie brakuje zdjęć, na których możemy oglądać jego dom.

Szymon Hołownia z rodziną mieszka w domu pod Warszawą, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Na fotografiach wyraźnie widać, że rodzina stawia na jasne wnętrza, dominującymi kolorami są biel, szarość i beż. Meble są gustowne, ale proste, uwagę zwraca duży stół w jadalni, przy którym Hołownia może spożywać posiłki z bliskimi. Jak przystało na polityka i autora książek, Szymon może pochwalić się imponującą biblioteczką.

Szymon Hołownia jest mężem pilotki wojskowego myśliwca

Nie każdy wie, że Szymon Hołownia poślubił kobietę wykonującą nietypowy zawód. Urszula Hołownia jest bowiem pilotką wojskowego myśliwca. Małżonkowie poznali się przy okazji nagrań do "Mam talent".

Nie wiem, skąd przyszedł mi do głowy pomysł, by namówić producentów "Mam talent!", żebyśmy część zdjęć nagrali na wojskowym lotnisku w Mińsku Mazowieckim. Załatwiono wszystkie zgody, przygotowano nam lotnicze kombinezony, pozwolono wsiąść do MiG-a. W domku pilota zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później zalajkowałem profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź — cytował jego słowa "Super Express".

Jak widać, zakochani uwili sobie urocze gniazdko.

  • Szymon Hołownia dom
  • Szymon Hołownia dom
  • Szymon Hołownia dom
  • Szymon Hołownia dom
  • Szymon Hołownia dom
  • Szymon Hołownia dom
[1/6] Szymon Hołownia domŹródło zdjęć: © Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także