NewsyTak Karol III zwraca się do chorej Kate. To mówi wszystko o ich relacji

Tak Karol III zwraca się do chorej Kate. To mówi wszystko o ich relacji

Karol III traktuje księżną Kate jak córkę
Karol III traktuje księżną Kate jak córkę
Źródło zdjęć: © Getty Images

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Króla Karola III i księżną Kate łączy niezwykle bliska relacja, która wykracza poza standardowe więzi rodzinne. To połączenie zyskało na znaczeniu nie tylko z powodu wspólnych zainteresowań, ale również wspólnej walki z nowotworem.

Króla Karola III i księżną Kate łączy wyjątkowa więź, która wykracza poza standardowe rodzinne relacje. Wzajemne wsparcie, wspólne zainteresowania oraz trudne chwile, które wspólnie przechodzą, zbliżyły ich do siebie w sposób, który zyskał uznanie w oczach opinii publicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Karol III i Kate mieli bliskie relacje od początku

Od momentu, gdy Kate Middleton pojawiła się w życiu księcia Williama, król Karol III (wtedy jeszcze książę Walii) dostrzegł jej wyjątkowość. Podczas przygotowań do ślubu Williama i Kate w 2011 roku, Karol odegrał znaczącą rolę, szczególnie w kwestii muzycznej oprawy ceremonii. Z pasją dobierał utwory, które miały znaczenie zarówno dla niego, jak i dla młodej pary.

Pasja do muzyki klasycznej, którą dzieli z Kate, była jednym z fundamentów ich relacji. Już wtedy Karol podkreślał, jak ważne jest dla niego wsparcie synowej, co w pełni oddały słowa "ukochana synowa”, którymi często ją określa.

Wzajemne wsparcie w trudnych chwilach

W 2024 roku rodzina królewska zmierzyła się z poważnymi wyzwaniami. Diagnoza nowotworu najpierw u króla Karola, a później u księżnej Kate wstrząsnęła zarówno rodziną, jak i opinią publiczną. Wspólna walka z tą chorobą jeszcze bardziej zbliżyła ich do siebie. Stała się ona symbolem wzajemnego wsparcia i troski.

Osoba z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej, miała zdradzić tabloidowi "Closer", jak Karol zwraca się do Kate.

Nazywa ją "córeczką". Mówi, że to jego córka, której nigdy nie miał. Przekonał się o tym jeszcze bardziej właśnie teraz, gdy oboje walczą z chorobą - czytamy.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także