NewsyTaco Hemingway z Igą Lis, Quebo, Natalią Szroeder i przyjaciółmi na zdjęciu. Bujna fryzura rapera odwraca uwagę od pięknych kobiet

Taco Hemingway z Igą Lis, Quebo, Natalią Szroeder i przyjaciółmi na zdjęciu. Bujna fryzura rapera odwraca uwagę od pięknych kobiet

Taco Hemingway
Taco Hemingway
Elwira Szczepańska
27.08.2021 17:20, aktualizacja: 27.08.2021 20:49

Filip Sześniak, rozpoczął swoją karierę w 2011 roku. Wydał pod pseudonimem Foodvillain, anglojęzyczny mixtape Who Killed JFK. Rok później zaczął działać jako Taco Hemingway. W 2014 roku wyszedł Trójkąt Warszawski, który przyniósł mu rozpoznawalność.

W kolejnych latach kariera rapera nabrała rozpędu. Zdobył mnóstwo fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego kolejne płyty. W 2020 roku Taco wypuścił dwa albumy, Europa i Jarmark. Z drugiego z wymienionych pochodzi Polskie Tango, utwór, w którym nie szczędzi krytycznych uwag pod adresem rządzących. Na temat wspomnianego kawałka Hemingway wypowiedział się w wywiadzie dla New York Times. Zdradził, że gdy wydał tę piosenkę, stał się obiektem ataków prawicowych dziennikarzy.

Polskie Tango przyniosło raperowi Fryderyka za Utwór roku. Nie pojawił się jednak na gali, by odebrać statuetkę osobiście. Podziękował jednak za nią w mediach społecznościowych. Dodał post, w którym żartobliwie zdradził, co stanęło mu na przeszkodzie. Podkreślił też, że to wyróżnienie wiele dla niego znaczy:

 Thx za statuetkę dla „Polskiego tango”. Nie mogłem odebrać, bo byłem umówiony na piłkę na 20.30, ale nagroda za ten utwór mnóstwo dla mnie znaczy. Dziękuję Fryderykom oraz Lankowi za ten POTĘŻNY instrumental.

Tu trzeba podkreślić, że mimo ogromnej popularności, rzadko do sieci trafiają osobiste zdjęcia Hemingwaya. Tym razem fotkę udostępnił jego znajomy. Fryzura Taco kradnie kadr.

Taco Hemingway na zdjęciu z przyjaciółmi. Jaką ma fryzurę?

Znajomy Taco Hemingwaya udostępnił w sieci fotografię, na której pozują raper z Igą Lis na kolanach, Quebonafide i Natalia Szroeder, a także Jankes i Kasia Borkowska. Zdjęcie opisał bardzo dowcipnie.

Statystycznie 1 na 4 mężczyzn jest szczęśliwy - napisał znajomy rapera.

Nie tylko dowcipny opis zdjęcia spodobał się internautom, ale także fryzura Taco Hemingwaya:

  • O taco zmartwychwstał.
  • Jaki włos Fifi.
  • Fryz z rana?

Jak wam podoba się fryzura rapera? Nie zabrakło także pytań o kolejną płytę Hemingwaya...

Taco Hemingway z przyjaciółmi
Taco Hemingway z przyjaciółmi
Iga Lis i Taco Hemingway
Iga Lis i Taco Hemingway
Iga Lis i Taco Hemingway
Iga Lis i Taco Hemingway
Taco Hemingway - sylwester 2020
Taco Hemingway - sylwester 2020
Taco Hemingway - sylwester 2020
Taco Hemingway - sylwester 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także