NewsySyn Joanny Przetakiewicz na Bal TVN przyprowadził partnerkę. Piękna modelka błyszczała u boku przystojniaka

Syn Joanny Przetakiewicz na Bal TVN przyprowadził partnerkę. Piękna modelka błyszczała u boku przystojniaka

Alex Przetakiewicz na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz na Balu Fundacji TVN
Elwira Szczepańska

18.09.2022 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę 17 września, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, odbył się Bal Fundacji TVN. Na tym wydarzeniu towarzyskim aż roiło się od gwiazd. Panie prezentowały się we wspaniałych kreacjach, panowie zadawali szyku, stawiając na klasyczną elegancję. Wszyscy chętnie pozowali fotoreporterom, a potem bawili się na imprezie, która została zorganizowana w szczytnym celu, o czym nie zapomniała napisać nieobecna w tym roku Kinga Rusin.

Wśród przybyłych nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz i Rnke Rooyensa, ale tym razem to syn projektantki skupił na sobie większą uwagę, pozując z piękną partnerką u boku.

Syn Joanny Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN

Joanna Przetakiewicz jest przykładem tego, że ciężka praca popłaca. Jako studentka otworzyła z ówczesną bratową klinikę dentystyczną. Z czasem zainteresowała się światem mody. Ponad dziesięć lat temu otworzyła markę odzieżową La Mania, która ubiera klientki na całym świecie. Rozszerzyła też działalność o projekty dla domu i prężnie działa z La Mania Home. Prezesem marki jest jej najstarszy syn Alex Przetakiewicz.

Mężczyzna pojawił się na evencie z ukochaną. Wybranką serca syna Joanny Przetakiewicz jest modelka Sandra Kaczorowska. Oboje prezentowali się niezwykle elegancko. Alex postawił na klasykę, a jego partnerka zaprezentowała się w sięgającej ziemi sukni na szerokich ramiączkach z białym zdobieniem na górze, do której dobrała długie, czarne rękawiczki i maleńką torebkę.

Zdjęcia w naszej galerii.

Czy Joanna Przetakiewicz namawia synów do ożenku?

Jakiś czas temu Joanna Przetakiewicz wyznała naszej reporterce, czy namawia swoich synów do ożenku.

Ja w ogóle na nic nie naciskam. To jest moim zdaniem głupie. Robienie komuś presji, mało tego mówienie o swoich oczekiwaniach. Czy to nie jest koszmar par, które nie mają dzieci, albo singli, którzy nie mają tzw. drugiej połówki, co jest w ogóle najgłupszym stwierdzeniem świata, bo jesteśmy jednością i nikt nie potrzebuje szukać żadnej połówki. Natomiast takie pytania cioci, babci, wujka- kiedy Ty w końcu będziesz miała dziecko, albo kiedy Ty w końcu znajdziesz sobie kogoś, co z Tobą jest nie tak- ja myślę, że to jest jakiś koszmar, mam nadzieję jednak już z przeszłości.

Cała rozmowa poniżej.

Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Alex Przetakiewicz z partnerką na Balu Fundacji TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także