Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na Balu Fundacji TVN? Gwiazda wydała oświadczenie

Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na balu TVN?

Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na balu TVN?

Kinga Rusin nie pojawiła się na balu TVN. Dlaczego? Gwiazda wydała oświadczenie, w którym wytłumaczyła powód swojej nieobecności. W poprzednich latach wiele razy zachwycała na nich pięknymi kreacjami.

Kinga Rusin przez długi czas pracowała w Dzień Dobry TVNW 2020 roku odeszła  z programu, by skupić się na rozwijaniu własnych biznesów, prowadzeniu kariery influencerki i podróżach u boku ukochanego, Marka Kujawy.

Nie żegnam się więc! Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia! – napisała wtedy fanom.

Nie zerwała jednak więzów z TVN i do dziś uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji. Ku zdziwieniu części widzów stacji, nie pojawiła się na wczorajszym Balu Fundacji TVN. To wywołało spore zaskoczenie fanów, albowiem w poprzednich latach zawsze starała się być na nim obecna i zachwycała tak idealnie dopasowanymi kreacjami, że wiele osób określało ją mianem najlepiej ubranej gwiazdy. Ponadto nigdy nie opuszczała żadnych okazji do tego, aby wesprzeć organizowane przez TVN akcje charytatywne.

Dlaczego Kinga Rusin nie pojawiła się na balu? Oświadczenie

Dziennikarka wskazała powód swojej nieobecności w oświadczeniu.

W tym roku nie będzie nas na charytatywnym balu TVN, ale trzymamy kciuki za licytację i dokładamy swoje cegiełki. Fundacja TVN zbiera cały czas środki m.in. na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka – zaczęła.

W dalszej części wpisu wyraziła poparcie dla inicjatywy i skrytykowała działania obecnego rządu odnoszące się do finansowania psychiatrii dziecięcej.

Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy rząd PiS mimo obietnic, nie robi nic, żeby zmienić dramatyczną sytuację psychiatrii dziecięcej w Polsce. Zamykane są kolejne całodobowe dziecięce oddziały psychiatryczne (ostatnio w Konstancinie). Z powodu tragicznych warunków pracy, braku pieniędzy i personelu, padają nawet te najbardziej znane placówki. Zdrowie psychiczne polskich dzieci jest dla rządzących mniej warte niż propaganda w tvpis na którą, w odróżnieniu od dziecięcej psychiatrii, przeznacza się z budżetu Państwa miliardy!!! – dodała.

Dodała też, że przekazała wpłatę na rzecz Fundacji TVN.

Dlatego, razem z naszą marką Pat&Rub, przekazujemy z Markiem pieniądze na konto Fundacji TVN i zachęcamy do wpłat wszystkich, którym leży na sercu ten dramatyczny problem – uzupełniła.

Jak się okazuje, Kingi nie było na balu, ponieważ dalej świętuje z partnerem 12. rocznicę zawarcia związku – wyjaśniła na sam koniec obszernego oświadczenia.

My na Mykonos celebrujemy naszą 12ą rocznicę , ale myślami jesteśmy z Wami i z Fundacją TVN – zakończyła.

W galerii pod tekstem znajdziecie kreacje Kingi Rusin z poprzednich edycji balu.


Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Kinga Rusin - poprzednie kreacje z balu TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×