NewsySylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu razem. Fanka przedstawiła niezbite dowody

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu razem. Fanka przedstawiła niezbite dowody

Sylwia Madeńska
Sylwia Madeńska
Krystyna Miśkiewicz

16.03.2021 17:00, aktual.: 16.03.2021 19:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program Love Island cieszył się ogromną popularnością wśród widzów już od pierwszej edycji. Nic więc dziwnego, że stacja Polsat cały czas kontynuuje swój wielki hit. Randkowe show, którego gospodynią jest Karolina Gilon od samego początku przyciąga przed telewizory sporą grupę fanów. W formacie mogą brać udział tylko i wyłącznie single. Większość z nich marzy o spotkaniu swojej drugiej połówki, ale nie bez znaczenia jest też nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. złotych, którą mogą zdobyć w finale. W lutym wystartowała już 3. edycja z całkiem nowymi uczestnikami, którzy chcą zawalczyć o miłość na rajskiej wyspie.

Pierwszą edycję Love Island zwyciężyli Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Zakochani szybko zdobyli sympatię widzów i dzięki temu znaleźli się w ścisłym finale. Nawet po tym, jak zgasły kamery i opuścili wyspę, nadal pozostawali w związku. Pokonali pierwsze kryzysy i wydawało się, że wszystko idzie w dobrą stronę. Gdy podczas kwarantanny w ich relacje zaczynały wkradać się problemy, to szybko zgodnie podjęli decyzję o terapii, która na jakiś czas pozwoliła im uzdrowić związek. Razem wzięli udział także w programie Taniec z Gwiazdami i właśnie podczas tanecznych zmagań potwierdzili też swoje rozstanie.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu razem

Sylwia i Mikołaj po rozstaniu powiedzieli o sobie sporo gorzkich słów. Ukochany tancerki otwarcie mówił o tym, że miała ona problemy z imprezowaniem i alkoholem, oraz ujawnił, że podejrzewał ją o zdradę. Madeńska bardzo długo unikała publicznych wynurzeń, ale w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że stara się unikać Jędruszczaka, chociaż przyznała też, że bardzo za nim tęskni.

Okazuje się, że być może miłość po raz kolejny zwyciężyła. Jedna z fanek napisała na grupie na Facebooku, która zrzesza fanów Love Island, że w miniony weekend spotkała Sylwię i Mikołaja razem w Zakopanem. Na pytanie, czy są razem, mieli odpowiedzieć twierdząco. Na dowód swoich słów kobieta miała także zamieścić zdjęcie, które zrobiła swojej córce ze zwycięzcami pierwszej edycji miłosnego show stacji Polsat.

Na profilach społecznościowych należących do gwiazd, jak na razie nie widać żadnych znaków, które mogłyby świadczyć o tym, że znowu są razem. Sami też nie potwierdzili tych doniesień. Pozostaje tylko czekać na oficjalny komentarz w sprawie.

  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
  • Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak
  • Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak
  • Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak
  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11
  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11
  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami
[1/8] Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także