NewsySpłonął dom syna Magdy Gessler. Tadeusz Müller zdruzgotany. Pożar gasiło 11 wozów. Zdjęcia przerażają

Spłonął dom syna Magdy Gessler. Tadeusz Müller zdruzgotany. Pożar gasiło 11 wozów. Zdjęcia przerażają

Magda Gessler, Tadeusz Muller, screen z se.pl
Magda Gessler, Tadeusz Muller, screen z se.pl
Elwira Szczepańska

20.01.2022 20:40, aktual.: 21.01.2022 01:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tadeusz Müller jest starszym dzieckiem Magdy Gessler, przyrodnim bratem Lary Gessler. Jego ojcem był Volkhart Müller – wielka miłość obecnej gwiazdy TVN, korespondent dziennika Der Spiegel, który zmarł w 1987 roku. Młody restaurator posiada imponujący talent kulinarny i zmysł estetyczny, który niejednokrotnie wychwalała jego mama, mówiąc o nim, że jest artystą jedzenia.

Jakiś czas temu zdradził Jastrząb Post, że pomoże stworzyć Robertowi Lewandowskiemu wyjątkową restaurację. Mężczyzna ma głowę pełną pomysłów, więc to nie jest jedyny projekt, który realizuje. Ambitny syn Magdy Gessler postanowił także założyć farmę, na której będzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzysta w swojej pracy. Dzięki temu będzie miał stuprocentową pewność co do jakości produktu.

Szczęście sprzyja Tadeuszowi także w życiu osobistym. Krótko po  rozstaniu z wieloletnią partnerką, pokazał się z Małgorzatą Downar, która całkowicie zawładnęła jego sercem. Mają niedługo się pobrać. Niestety jedno z miejsc, które brali pod uwagę, żeby urządzić wesele, spłonęło.

Spłonął dom syna Magdy Gessler – Tadeusza Müllera

Tadeusz Müller potwierdził w rozmowie z Super Expressem, że spłonął jego dom, z którego publikował zdjęcia na Instagramie. Według ustaleń tabloidu pożar gasiło 11 wozów strażackich.

Tak, to prawda... Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem – mówił łamiącym się głosem syn Magdy Gessler.

Dalej Super Express podaje szczegóły:

Wymarzony dom kucharza i restauratora we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu spłonął w pożarze. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 17 stycznia w godzinach popołudniowych. Gdy ogień rozpanoszył się po drewnianym domu, pożar było widać w całej okolicy. Na miejsce przybyło aż 11 wozów strażackich.

Szczegóły pożaru zdradził st. kpt. Wojciech Sokołowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem:

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18:08. W zgłoszeniu podano, że pali się budynek jednorodzinny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono rozwinięty pożar poddasza oraz parteru w budynku drewnianym krytym blachą. W pierwszej fazie akcji działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Wraz z przybyciem kolejnych sił i środków na miejsce, konsekwentnie wdrażano je do akcji, podając kolejne prądy wody. Na miejscu pojawiło się 11 zastępów straży pożarnej. Przystąpiono do dogaszania i częściowej rozbiórki nadpalonej konstrukcji, by dogasić tlące się elementy - mówił Super Expressowi

Co udało się uratować z porażu?

Konstrukcja główna została, ale w znacznej części jest nadpalona.

Straty są ogromne. Nic dziwnego, że Tadeusz jest zdruzgotany nieszczęściem. Jednocześnie jest poruszony ogromnym wsparciem sąsiadów i akcją straży. Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdziecie na łamach Super Expressu.

https://www.facebook.com/wwwsepl/posts/7181992521873458

Tadeusz Müller o trudnych relacjach z Magdą Gessler:

Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller bierze ślub
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar
Tadeusz Müller i Małgorzata Downar
Tadeusz Muller przed swoim domem na Podlasiu
Tadeusz Muller przed swoim domem na Podlasiu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także