ExclusiveSmaszcz upubliczniła sekrety Kurzajewskiego. Teraz Minge ujawniła jej. Mówi wprost, co ją spotkało [WIDEO]

Smaszcz upubliczniła sekrety Kurzajewskiego. Teraz Minge ujawniła jej. Mówi wprost, co ją spotkało [WIDEO]

Ewa Minge, Paulina Smaszcz
Ewa Minge, Paulina Smaszcz

26.01.2023 14:20, aktual.: 26.01.2023 16:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Końcówka 2022 roku w polskim show-biznesie zdecydowanie należała do Pauliny Smaszcz. Prezenterka dała nieźle popalić Kasi CichopekMaciejowi Kurzajewskiemu. Najpierw ujawniła ich związek, a potem zaczęła wyciągać na forum prywatne historie dotyczące jej byłego męża.

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – zdradziła Plotkowi.

Z czasem afera nieco ucichła. Dziś każda ze stron skupia się na swoich sprawach. Paulina od lat angażuje się w pomoc kobietom. Prowadzi szkolenia Kobieta petarda, na których nie brakuje chętnych. Sale są wypełnione po brzegi, a ona sama na fali ogromnego zainteresowania wydała książkę, którą sprzedaje podczas swoich wykładów.

Zawodowo Smaszcz od lat związana jest z show-biznesem. Swego czasu była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła m.in. Pytanie na śniadanie.

Regularnie też pojawia się na stołecznych salonach, prezentując luksusowe stylizacje. Jej torebki i inne akcesoria to produkty z najwyższych półek, które warte są fortunę.

W branży rozrywkowej prezenterka nawiązała wiele cennych kontaktów. Jedną z gwiazd, które miały okazję bliżej poznać Paulinę jest Ewa Minge. Projektantka zdradziła reporterce Jastrząb Post ciekawy fakt z życia bizneswoman.

Ewa Minge o Pauliny Smaszcz i ich współpracy

Minge nie pochwalała Smaszcz, gdy ta zaatakowała Izę Janachowską, jej syna i męża. W komentarzu Pauliny padło wiele przykrych słów pod adresem gospodyni Tańca z gwiazdami. Czy Ewa doczekała się jakiejś odpowiedzi na swoje słowa?

Ja dwukrotnie stanęłam w obronie Izy Janachowskiej. Raz w trakcie rozmowy z Moniką Jaruzelską i raz napisałam sama. Paulina się do mnie nie odezwała. Ja nawet dałam taką deklarację na antenie u Moniki Jaruzelskiej, że bardzo lubię i szanuję Paulinę.

Przy okazji Ewa ujawniła fakty z życia Pauliny, o którym wiedzieli nieliczni. Okazuje się, że Smaszcz, która dała się poznać jako porywcza i nieco agresywna, ma ogromne serce i chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym:

Wszystko, co mnie od Pauliny spotkało, to było samo dobro. Gdy w czasach, kiedy gwiazdy robią coś niechętnie za darmo, poprosiłam ją, aby poprowadziła dla mojej fundacji imprezę. Ona w ogóle nie mówiła o żadnych pieniądzach. Natychmiast przyjęła zaproszenie. Ja naprawdę lubię Paulinę.

Ewa przyznała, że zachowanie Pauliny w stosunku do Izy mogło być spowodowane impulsem:

Nie chcę dochodzić, co się wydarzyło i nie wiem, co się stało. Może miała jakieś złe informacje, może zadziałał jakiś impuls. Ja naprawdę bardzo mocno wspieram Paulinę i trzymam za nią kciuki. Wiem, że jak serce z różnych powodów pęka, i w środku ta cała wiedza, którą mamy eksploduje. To człowiek za bardzo szeroko pójdzie. Nie wiem, jak było w małżeństwie Pauliny, bo aż tak się nie znamy, więc tu zostawiam jej słowo.

Cała rozmowa poniżej.

Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
Paulina Smaszcz - Poliż POP ART w Kawai Art Gallery
Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"
Paulina Smaszcz – Wernisaż polskich projektantów "Moda i sztuka"
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz
Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20
Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także