Skończyła 57 lat i zachwyca figurą. Od trzech dekad nie tknęła jednej rzeczy

Skończyła 57 lat i zachwyca figurą. Od trzech dekad nie tknęła jednej rzeczy

Dorota Chotecka
Dorota Chotecka
Źródło zdjęć: © KAPIF
04.02.2024 13:24

Dorota Chotecka zachwyca urodą i niesamowitą sylwetką. Choć aktorka skończyła 57 lat, nadal jest smukła jak nastolatka. Jak to robi? Wyznała, że od lat ma swój tajny sposób na utrzymanie figury, który sprawdza się w stu procentach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dorota Chotecka nie ćwiczy, by schudnąć

Aktorka jest aktywna zawodowo, poza tym wychowuje nastoletnią córkę i jest oddaną żoną Radosława Pazury. Widzowie z rozrzewnieniem wspominają jej role w "Miodowych latach" i "13. Posterunku". Dorota Chotecka zawsze mogła się poszczycić świetną sylwetką. Czy to geny, czy gwiazda ma swój tajny sposób na to, by nie przytyć?

Okazuje się, że trzy razy w tygodniu Chotecka biegnie na trening z trenerem. Ćwiczenia mają jednak na celu poprawienie głównie jej samopoczucia, a nie figury, jak wyznała Plotkowi.

Dieta Doroty Choteckiej

Okazuje się, że gwiazda nie ma wcale magicznego sposobu na to, by dodatkowe kilogramy nie spędzały jej snu z powiek. Z tym problemem Dorota mierzy się jak każda śmiertelniczka.

Nie mam, zmagam się tak jak każda z nas z tym odchudzaniem nieszczęsnym. Nie odchudzam się, nie robię diet - wyznała.

Jednak od 30 lat nie tyka słodyczy.

Ja lubię jeść. Po prostu lubię jeść, dlatego wymaga to ode mnie dyscypliny dużej. A no i jedna najważniejsza rzecz, niestety nie jem słodyczy. Lubię, ale nie jem od 30 lat. Teraz powiedziałam, że lubię, ale tak naprawdę to chyba nie lubię... chyba, gdybym zjadła cokolwiek, to by mi nie smakowało. Bardziej to bym się na śledzia chyba rzuciła - śmieje się Dorota Chotecka.

Okazuje się, że gwiazda stara się zachować równowagę. Gdy pozwala sobie na żywieniowe szaleństwo, w kolejnych dniach stara się jeść mniej. Ostatnio pilnuje też czasu spożywanych posiłków i stosuje tzw. "okienka żywieniowe" czyli post przerywany.

Trzeba przyznać, że jej sposoby są bardzo skuteczne!

Dorota Chotecka ma świetną figurę
Dorota Chotecka ma świetną figurę© fot. Instagram | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także