NewsyWszystkie świństwa Pique wyszły na jaw! Tak się zachowuje ojciec? Nie bez powodu Shakira jest tak bardzo zdruzgotana

Wszystkie świństwa Pique wyszły na jaw! Tak się zachowuje ojciec? Nie bez powodu Shakira jest tak bardzo zdruzgotana

Shakira jest zdruzgotana
Shakira jest zdruzgotana
Elwira Szczepańska

07.01.2023 18:00, aktual.: 07.01.2023 22:44

Shakira Gerard Pique nie sformalizowali związku, ale doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. W czerwcu tego roku media obiegła wieść, że rodzice chłopców rozstali się i to w nieprzyjemnej atmosferze. Shakira miała znaleźć dowody na to, że jej partner zdradza ją ze sporo młodszą kochanką. Wybuchł niemały skandal. Więcej przeczytacie o tym tutaj. Obecnie wokalistka i piłkarz walczą o to, żeby podzielić opiekę nad dziećmi. Żadne z nich nie chce odpuścić.

Shakira Nowy Rok rozpoczęła od publikacji wymownych słów. Dopiero teraz widać, jak bardzo cierpiała po zdradzie Pique i rozstaniu z ojcem swoich synów.

Nawet jeśli nasze rany są otwarte w tym nowym roku, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać. Jeśli ktoś tobą pogardził, nadal wierz w siebie. Bo jest więcej dobrych ludzi niż nieprzyzwoitych. Więcej empatycznych ludzi niż obojętnych. Mniej tych, którzy odchodzą, a więcej tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca, można było dalej kochać - napisała.

Nie ukrywa, że ostatni rok nie był dla niej łatwy. Zawsze mogła jednak liczyć na swoich fanów. To on przekazali jej informacje, które zapewne jej nie pocieszą niestety i być może były przyczyną powyższego wpisu.

Shakira zdruzgotana nowymi informacjami o romansie Pique

Okazuje się, że romans Pique trawa już dosyć długo. 15 sierpnia 2021 roku piłkarz udzielił wywiadu ze swojego domu w Barcelonie. Shakira wraz z synami przybywała wówczas w Miami. Jednak tego dnia towarzyszyła Gerardowi Clara Chia Marti. Internauci zauważyli, że 23-latka przez krótką chwilę pojawiła się podczas rozmowy. Kobieta pomogła mu poprawić kamerę, a następnie sprawdziła, kto puka do drzwi.

Page Six podaje się, że Shakira jest zdruzgotana tymi rewelacjami. Nie przypuszczała, że Pique zdradzał ją w czasie, gdy wydawało się, że w ich związku wszystko jest, jak należy. Czy tak zachowuje się ojciec?

W tym czasie [Shakira i Gerard Pique, red.] byli ze sobą bardzo blisko. To druzgocące dla niej dowiedzieć się, że ten romans trwał o wiele dłużej niż myślała - mówił informator portalu.

W połowie grudnia 2022 pojawiły się także informacje, że nowy związek Pique nie przetrwał próby czasu. Wygląda jednak na to, że to plotki, bo Gerard i Clara zostali sfotografowani w Pradze.

Shakira z synami na pustyni
Shakira z synami na pustyni
Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Pique
Shakira po rozstaniu skupiła się na dzieciach
Shakira po rozstaniu skupiła się na dzieciach
Shakira - Montée des marches du film « Elvis » lors du 75ème Festival International du Film de Cannes. Le 25 mai 2022
© Cyril Moreau / Bestimage Red carpet of the movie « Elvis » during the 75th Cannes International Film Festival. On may 25th 2022
Shakira - Montée des marches du film « Elvis » lors du 75ème Festival International du Film de Cannes. Le 25 mai 2022 © Cyril Moreau / Bestimage Red carpet of the movie « Elvis » during the 75th Cannes International Film Festival. On may 25th 2022
Shakira
Shakira
Shakira z synami i Gerardem Pique
Shakira z synami i Gerardem Pique
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także