Informacja o jego rozstaniu z Olgą była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Kilka tygodni temu paparazzi przyłapali parę podczas ostrej wymiany zdań przy samochodzie - bez wątpienia nie brakowało wtedy emocji. Później przez jakiś czas nie było o nich słychać, a następnie doszło do zakończenia relacji. I choć nie wiadomo co dokładnie zaszło, nie przeszkodziło to Fabijańskiemu w dalszym urządzaniu gniazdka, które miał dzielić z piękną aktorką.
Fotograf przyłapał aktora w towarzystwie kobiety, która była prawdopodobnie projektantką wnętrz. Zniknęli na kilka chwil w mieszkaniu, ale szybo pojawili się z powrotem. Oglądali razem tkaniny w samochodzie, prawdopodobnie na obicia mebli, a gdy Sebastian znów wrócił do mieszkania, po jego opuszczeniu miał na twarzy ślady farby. Według rewelacji paparazzi, następnym przystankiem był sklep ze zdrową żywnością - przy remoncie można się w końcu nieźle namęczyć.
Myślicie, że Sebastian doprowadza mieszkanie do porządku z myślą o powrocie do Olgi? Pewnie niedługo się dowiemy.